Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
-

Jak to wcześniej bywało... + kolejny konkurs!

Zeszłotygodniowy konkurs już za nami, jego zwycięzcy zostali poinformowani o nagrodach. Bilety na obydwa wrześniowe koncerty Thomasa otrzyma Marzena z Gdańska, wejściówkę na występ w sobotę, 11 września - Iwona z Gródka. Cały czas czekamy na kontakt ze strony szczęśliwca, któremu przypadła wejściówka na koncert niedzielny. Jeśli wkrótce nie skontaktuje się z nami, nagroda przejdzie na kolejną osobę! Odpowiedź na nasze zeszłotygodniowe pytanie konkursowe znajdziecie w dziale "Modern Talking i Polska", gdzie wymienione są dotychczasowe koncerty Thomasa w naszym kraju.

Przed przystąpieniem do kolejnej odsłony konkursu, chcielibyśmy stworzyć przedsmak tego, co może czekać nas w Kielcach. Zachęcamy więc do obejrzenia galerii zdjęć z ostatnich koncertów, a także relacji video z majowych koncertów. Zachęcamy też do lektury recenzji koncertu we Wrześni autorstwa jednego z naszych forumowiczów - nado.

Konkursowe pytanie na najbliższy tydzień brzmi: jak nazywa się polska orkiestra, z którą Thomas nagrał jedną ze swoich płyt?

Nagrodami będą ponownie wejściówki na koncerty Thomasa w Kielcach 11 i 12 września 2010. Jedna osoba wylosuje bilety na obydwa dni, dwie osoby otrzymają po wejściówce na koncert sobotni i niedzielny. Na poprawne odpowiedzi czekamy do 24 sierpnia wieczoru pod adresem mailowym admin@thomas-anders.pl.

Zachęcamy też do odwiedzenia naszej specjalnej strony poświęconej koncertom w Kielcach, gdzie znajdziecie niezbędne informacje dotyczące dojazdu czy zakwaterowania. Jest tam też możliwość zakupu biletu do specjalnego sektora dla najbardziej zagorzałych fanów w promocyjnej cenie!

 


Dziś 21.02.2024Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google