Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt

Anders | Fahrenkrog

Anders | FahrenkrogThomas Anders wiosną 2011 wydał wreszcie swój nowy, długo oczekiwany album na rynku europejskim. Nie był to jednak nagrany z rosyjskimi muzykami "Strong". Nowa płyta "Two" była efektem współpracy z producentem i kompozytorem Uwe Fahrenkrogiem (znany m.in. z przebojów Neny) i jest przypisywana duetowi Anders | Fahrenkrog.

Muzyka tworzona przez grupę to połączenie tradycyjnych brzmień lat 80. z nowoczesnymi aranżacjami. Powstaniu duetu Anders | Fahrenkrog towarzyszyła bardzo intensywna akcja promocyjna. Sam Thomas powiedział wręcz, że ten kto mieszka w Niemczech i do końca maja 2011 nie usłyszał o zespole, musiał być w śpiączce albo nie żyć ;)

Drugim singlem Anders | Fahrenkrog była piosenka "No More Tears On The Dancefloor". Utwór został zremiksowany przez grupę DJ-ów Vinylshakerz, a na CD znalazło się jeszcze miejsce dla niepublikowanego dotąd utworu "Now Or Never".

Jesienią 2011 grupa miała ruszyć w pierwszą trasę koncertową, jednak planu nie udało się zrealizować. Także drugie podejście w marcu 2012 zakończyło się fiaskiem z powodu choroby Thomasa. Obecnie Uwe Fahrenkrog i Thomas Anders pracują nad drugim wspólnym albumem, który ma ukazać się wiosną 2013.

Dyskografia

Album
Anders | Fahrenkrog - Two Two

Data premiery: 10.06.2011

Pierwszy album duetu zawierający dwanaście piosenek, w tym dwie znane z solowej płyty Thomasa Andersa "Strong" (obie w nieco zmienionych wersjach).

Single
Anders | Fahrenkrog - Gigolo Gigolo

Data premiery: 27.05.2011

Singiel wydany jako download oraz w dwóch wersjach CD. Jedna z nich zawiera dodatkowo teledysk do utworu.

Anders | Fahrenkrog - No More Tears On The Dancefloor No More Tears On The Dancefloor

Data premiery: 02.09.2011

Tytułowy utwór został na potrzeby singla zremiksowany przez Vinylshakerz. Jedynie na wersji CD znajdziemy niepublikowaną wcześniej piosenkę "Now Or Never".

 


Dziś 18.06.2024Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google