Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
-

Thomas Anders na żywo
"Koncert dla Ameryki - Koncert dla Świata"
Amfiteatr Kadzielnia, Kielce, 11.09.2010

+ "Koncert na pożegnanie lata" - 12.09.2010!

Z przyjemnością informujemy, że ruszyła już sprzedaż biletów na koncerty Thomasa Andersa, które odbędą się 11 i 12 września 2010 w kieleckim Amfiteatrze Kadzielnia. Wejściówki na występ, który odbędzie sie pod hasłem "Koncert dla Ameryki - Koncert dla Świata" można nabywać w przedsprzedaży w promocyjnej cenie 50zł w salonach Empik, sieci Ruch oraz na stronie internetowej TicketOnline.pl, i Klub.fm. W dniu imprezy bilety będzie można nabyć w cenie 60zł. 

Thomas podczas swojego występu zaprezentuje pełen program składający się zarówno z utworów pochodzących z najnowszego albumu "Strong", jak i doskonale znanych przebojów Modern Talking.

Zachęcamy też do odwiedzenia stron internetowych głównych sponsorów koncertu - dealera Forda Auto-Skar oraz firmy Venuspłytki, a także witryny Managementu Solaris Music.

Thomas zaprasza na koncert - posłuchaj

Promocja

Koncert jest promowany w prasie, radio i telewizji. Specjalnie dla Was zgromadziliśmy w jednym miejscu to, co na temat koncertu przekazują media:


Gdzie to jest?

Amfiteatr Kadzielnia znajduje kilkaset metrów na południe od centrum Kielc. Można dotrzeć do niego komunikacją miejską, korzystając z autobusu linii 6, 27, 113 (przystanek Krakowska Kadzielnia) lub 34, 41, 44 (przystanek Ściegiennego Stadion). Wszystkie te autobusy jadą na miejsce z przystanku Żelazna PKP znajdującego się nieopodal kieleckiego dworca kolejowego. Szczegółowy rozkład jazdy znajdziecie na stronie Zarządu Transportu Miejskiego w Kielcach

Zmotoryzowani mogą skorzystać z następujących namiarów dla nawigacji GPS: 50° 51' 40'', 20° 37' 0'' lub 50.861295, 20.616831 (Aleja Legionów 35, Kielce)

Do samych Kielc można dotrzeć samochodem, autobusem lub pociągiem. Przez miasto przechodzi droga krajowa nr 7 łącząca Kraków i Warszawę. Osoby z innych miast mogą sprawdzić najkorzystniejszą drogę dojazdu korzystając z zamieszczonej niżej mapki (amfiteatr znajduje się pod pinezką B). Pinezka A to lokalizacja dworca PKP.
Podróżnych preferujących komunikację publiczną zapraszamy na strony z aktualnym rozkładem PKP. Warto również sprawdzić autobusowy rozkład jazdy.


Wyświetl większą mapę


Gdzie przenocować?

Część z fanów na pewno będzie chciała przenocować w Kielcach po koncercie. Obszerny spis obiektów noclegowych różnych kategorii można znaleźć na stronach Urzędu Miasta Kielce. Oto kilka przykładów miejsc, gdzie można zarezerwować nocleg:


Zapraszamy!

Dziś 21.02.2024Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google