Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt

Jak korzystać z forum - przewodnik

Od pewnego czasu fora dyskusyjne są bardzo istotną częścią serwisów internetowych. Dzięki nim możemy swobodnie wymieniać opinie na interesujące nas tematy, przeczytać o rzeczach których próżno szukać na tradycyjnych stronach, a przede wszystkim - codziennie znaleźć coś nowego. Część serwisów internetowych ze względu na swoją specyfikę aktualizowana jest bowiem raz na kilka dni, podczas gdy na forum nowe wypowiedzi pojawiają się codziennie.
Wiele osób może jednak czuć się niepewne na forum, często nawet nie bardzo wie co zrobić aby móc wypowiadać się na nim i jak w praktyce to robić. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy zatem krótki przewodnik opisujący krok po kroku proces rejestracji i podstawy funkcjonowania forum.

Na forum dyskusyjne wchodzimy bądź przez link w menu nawigacyjnym witryny, bądź klikając na któryś z wyświetlanych nieco niżej tematów. W pierwszym wypadku znajdziemy się w głównej części forum, w drugim dotrzemy bezpośrednio do wypowiedzi w wybranym temacie.


Zakładamy, że nie masz jeszcze konta na forum - klikając na na "Rejestracja" przejdziesz do formularza, w którym będziesz mógł je założyć - procedura trwa zaledwie kilka minut. 


W następnym kroku przedstawionych jest kilka ogólnych reguł dotyczących funkcjonowania forum. Klikając na "Zgadzam się na te warunki" przejdziesz do właściwego formularza rejestracyjnego.

Wypełnij go swoimi danymi i pamiętaj o przepisaniu kodu znajdującego się na dole strony. Jest to zabezpieczenie przed internetowymi robotami, które sprawdza czy rejestrujący się na forum jest faktycznie człowiekiem. 


Po kliknięciu na "wyślij" Twoim oczom ukaże się taka oto informacja. W tym momencie nie pozostaje już nic innego jak odczekanie chwili i sprawdzenie poczty. Jeśli email od forum nie przychodzi przez dłuższy czas, sprawdź czy nie zatrzymał się on na Twoim filtrze antyspamowym.


W Twojej poczcie powinien już czekać mail z linkiem aktywującym konto. Jeśli nie klikniesz na niego, Twoje konto pozostanie nieaktywne a Ty wciąż nie będziesz mógł/mogła w pełni korzystać z forum.


Po kliknięciu w przeglądarce otworzy się strona z informacją o pomyślnej aktywacji konta. Od tego momentu możesz w pełni korzystać z forum, przeglądać wszystkie tematy, oraz pisać swoje posty.

W ciągu 30 dni od rejestracji powinieneś / powinnaś napisać na forum przynajmniej jeden post, inaczej Twoje konto zostanie usunięte. O tym jak pisać posty, mowa w drugiej części przewodnika.

 

 


Dziś 19.05.2024
Kalendarium: premiera singla Daniela K "Heartbeat" (2003), singiel Yvonne Catterfeld "Für dich" numerem 1 w Niemczech (2003)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
Google