Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
News

News - archiwum grudzień 2006


30.12.2006 - Koncert Diskoteka-80 w telewizji

Pierwszy kanał rosyjskiej telewizji (ORT) pokaże we wtorkowy wieczór (2 stycznia 2007) retransmisję koncertu Diskoteka-80. Jest ona zaplanowana w programie na godzinę 23:30 czasu moskiewskiego, w Polsce będzie to 21:30.
Przypomnijmy, że podczas koncertu cztery utwory wykonał Dieter Bohlen, a dwa C.C.Catch.

Źródło: 1tv.ru

29.12.2006 - Zwycięzca DSDS 4 z piosenką Dietera?

Dieter nie wyklucza udziału w tworzeniu muzyki dla zwycięzcy czwartej edycji Deutschland sucht den Superstar (start: 10 stycznia). Oto co powiedział w wywiadzie dla TV Spielfilm:
Wszystko musi do siebie pasować. Gdybym napisał w trzeciej edycji piosenkę dla Tobiasa Regnera, byłoby to coś okropnego. Chciał robić muzykę rockową, o której nie mam pojęcia. Jeśli w czwartej edycji ujawni się nowa Yvonne Catterfeld - będę pytał czy chciałaby, żebym coś dla niej napisał.

Źródło: tvspielfilm.de

Nowa płyta Thomasa Andersa wydana zostanie najwcześniej na początku 2008 roku. Podczas wizyty w Jekaterinburgu Thomas udzielił wywiadu, w którym opowiedział nieco o swoich planach:

- Czy myślałeś już o nowym albumie? Chcesz znów nas zaskoczyć, czy też nagrasz coś w stylu Modern Talking?
>>> 

Źródło: thomasanders-fan.de

23.12.2006 -  Życzenia świąteczne

Wszystkim miłośnikom muzyki Thomasa i Dietera chciałbym życzyć Zdrowych, Spokojnych i Pełnych Radości Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego, Obfitującego w  muzyczne wrażenia Roku 2007.

 >>> 

Kilka dni temu w internecie opublikowany został fragment piosenki "I Don't Need No Georgie Clooney" napisanej przez Dietera Bohlena dla grupy Indiggo. Siostry Mihaela i Gabriela tworzące duet zgodziły się opowiedzieć specjalnie dla ModernTalking.pl o współpracy z Dieterem oraz aktualnej sytuacji grupy:

Jak to właściwie było z waszą współpracą z Dieterem oraz piosenką "I Don't Need No Georgie Clooney"? >>> 

Źródło: informacja własna

03.12.2006 - "I Don't Need No Georgie Clooney" Indiggo do ściągnięcia

Ze strony www.indiggo.de można ściągnąć piosenkę Indiggo "I Don't Need No Georgie Clooney, która jak twierdzą bliźniaczki z zespołu - jest kolejnym utworem napisanym dla nich przez Dietera Bohlena. Piosenka rzekomo miała być wydany na singlu w pierwszej połowie tego roku, jednak wobec nieporozumień na linii Sony BMG - Indiggo tak się nie stało. Obecnie duet Indiggo szuka wytwórni chętnej do wydania tego nagrania.

Źródło: bohlenworld.de, indiggo.de

 


Dziś 19.06.2024
Kalendarium: premiera albumu Daniela Schuhmachera "The Album" (2009)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
Google