Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt

Indiggo specjalnie dla ModernTalking.pl

Kilka dni temu w internecie opublikowany został fragment piosenki "I Don't Need No Georgie Clooney" napisanej przez Dietera Bohlena dla grupy Indiggo. Siostry Mihaela i Gabriela tworzące duet zgodziły się opowiedzieć specjalnie dla ModernTalking.pl o współpracy z Dieterem oraz aktualnej sytuacji grupy:

Jak to właściwie było z waszą współpracą z Dieterem oraz piosenką "I Don't Need No Georgie Clooney"?
Dieter napisał dla nas "I Don't Need No Georgie Clooney" w maju, od razu nagraliśmy tą piosenkę, spodobała się w Sony BMG i miała być wydana. Problemem były jednak stosunki Dietera z wytwórnią, z tego co wiemy są tam nieporozumienia i obie strony nie mogą zgodzić się co do drogi, jaką miałaby podążać ich dalsza współpraca. Dieter stara się więc znaleźć inną wytwórnię.

Czy to prawda, że wytwórnia chciała, żebyście nagrywały z innym producentem?
Tak, to prawda. Ostatecznie jednak Sony BMG umożliwiło pracę z Dieterem.

Ile piosenek Dieter napisał dla was dotychczas?
Na tą chwilę są to cztery piosenki. Tymczasem chciałybyśmy wraz z Dieterm wysłać "Clooneya" na konkurs Eurowizji. Po zeszłorocznej próbie dostałyśmy zresztą wiele ofert od różnych europejskich kompozytorów.

Nad czym pracujecie w tej chwili?
Nad nowymi piosenkami oczywiście, robimy to zresztą od 15 roku życia. Jedna z naszych kompozycji jest dedykowana Dieterowi, jej tytuł to "Double Trouble". Dieter czasem nas tak nazywa. Także tomik wierszy "Wściekłość i miłość" napisany przez Mihaelę jest jemu dedykowany. A w tej chwili promujemy "I Don't Need No Georgie Clooney" w Nowym Jorku".

W świetle poszukiwań przez Dietera nowej wytwórni, bardzo ciekawa może się wydawać wypowiedź Nino De Angelo z sobotniego koncertu w Neubrandenburg: Flieger, kolejna piosenka, którą zawdzięczam Dieterowi Bohlenowi. A wkrótce będzie coś nowego od nas, czym będziecie się mogli cieszyć. Czyżby?

Źródło: informacja własna


Dziś 19.05.2024
Kalendarium: premiera singla Daniela K "Heartbeat" (2003), singiel Yvonne Catterfeld "Für dich" numerem 1 w Niemczech (2003)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google