Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
News

News - archiwum styczeń 2009


Po raz trzeci w historii ModernTalking.pl przeprowadzona została ankieta podsumowująca muzyczny rok. Tym razem ponownie mogliście oceniać zarówno dokonania Dietera jak i Thomasa, co pozytywne wpłynęło na popularność ankiety. Rok temu Thomas nie wydał żadnej płyty a działalność koncertowa nie obejmowała Polski. Tym razem to on zdawał się być głównym motorem napędowym ankiety - trzy single i cztery polskie sprawiły, że liczba głosujących przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania... >>>

Źródło: informacja własna

W piątkowy wieczór Thomas Anders przez dwie godziny odpowiadał na pytania fanów w ramach czatu zorganizowanego przez serwis ThomasAnders-Online. Poznaliśmy nowe szczegóły dotyczące kolejnego albumu, planów koncertowych oraz telewizyjnych - są też polskie akcenty.
Poniżej prezentujemy najważniejsze wieści, jakie można przekazać po tym spotkaniu... >>>

Źródło: thomasanders-fan.de

20.01.2009 - Das beste aus 40 Jahren Hitparade - lista utworów

Znamy już listę utworów, jakie znajdą się na pierwszej oficjalnie wydanej przez Sony BMG składance przebojów Blue System. Pojawi się na niej 16 nagrań oraz "Sorry Little Sarah" w wersji New York Dance Mix. Całość będzie opatrzona komentarzem prowadzącego program "Hitparade" Dietera Thomasa Hecka.

Przejdź do listy utworów...

Źródło: Sony BMG

18.01.2009 - Czat z Thomasem Andersem

Fani Thomasa Andersa już 23 stycznia będą mieli okazję zadania mu pytania na czacie. Serwis ThomasAnders-Online.com organizujący to spotkanie zapowiada, że wizyty Thomasa można spodziewać się około godziny 21:00.

Link do czatu

Źródło: thomasanders-online.com

Wytwórnia Sony BMG przygotowała jeszcze jedną niespodziankę dla fanów Blue System. Obok zapowiadanej wcześniej składanki związanej z jubileuszem programu Hitparade, wydany zostanie też trzypłytowy box zawierający obok przebojów w znanych wersjach także krążek z singlowymi mixami piosenek zespołu. Całość ma nosić tytuł "Magic Symphonies - The Very Best Of" i ukazać się 13 marca 2009. Szczegółowa lista utworów wygląda następująco... >>>

Źródło: rare-80er.de, Sony BMG


Dziś 18.06.2024Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
Google