Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
-

Wieści z czatu z Thomasem Andersem

W piątkowy wieczór Thomas Anders przez dwie godziny odpowiadał na pytania fanów w ramach czatu zorganizowanego przez serwis ThomasAnders-Online. Poznaliśmy nowe szczegóły dotyczące kolejnego albumu, planów koncertowych oraz telewizyjnych. Poniżej prezentujemy najważniejsze wieści, jakie można przekazać po tym spotkaniu:

  • Nowy album ukaże się wiosną i ma nosić tytuł "Good Karma". Producentem płyty jest Robert Wässer z Sound Chateau a jej styl ma być czymś między Modern Talking i Kylie Minogue.
  • Na płycie znajdzie się duet z Sandrą w piosence "The Night Is Still Young". Piosenka została już nagrania i nie jest balladą.
  • Będzie też drugi duet, w którym partnerować Thomasowi ma... Polka - Kasia Nova
  • Thomas ma już pewne koncertowe plany - 21 marca wystąpi w Tel Awiwie, 23 kwietnia w Moskwie oraz Sankt Petersburgu. Poza tym Wiedeń oraz Kazachstan. Latem Thomas ponownie ma wystąpić w Polsce.
  • Podczas fanklubowej imprezy 14 lutego fani usłyszą na żywo przeboje Modern Talking, solowe piosenki Thomasa a także 3 utwory z nowej płyty
  • W maju planowane są występy w programach telewizyjnych - ZDF Fernsehgarten oraz Pro7 - Pokernacht. Thomas nie będzie za to prowadził niemieckich eliminacji do konkursu Eurowizji, o czym wcześniej plotkowano 

 Źródło: thomasanders-fan.de


Dziś 14.05.2021Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google