Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt

Thomas Anders - teledyski

Heißkalter Engel - 1984

Było już kilka artykułów prasowych, było już kilka występów w programach telewizyjnych, przyszedł też czas na nakręcenie pierwszego teledysku. W klipie... właściwie nic się nie dzieje :) Thomas śpiewa na tle nieba, na którym co jakiś czas pojawia się twarz Nory. Środki bardzo skromne, efekt raczej mało imponujący, ale wartość samego klipu, ogromna. 

Love Of My Own - 1989

Minęło 5 lat, Thomas zdążył sprzedać z Modern Talking 60 milionów płyt, mocno zmienić image i znów zacząć występować jako solowy artysta. Love Of My Own jest pierwszym w pełni profesjonalnym klipem. W jego pierwszej części możemy podziwiać głównie Thomasa, z reguły na dość mocnych zbliżeniach. Kilka ujęć jednoznacznie kojarzy mi się też z klipem Cheri Cheri Lady oraz teledyskami C.C.Catch ;) W drugiej śpiąca do tej pory aktorka budzi się i tańczy z Thomasem.

One Thing - 1989

Słońce, ocean i Chevrolet Corvette - żyć nie umierać, nic dziwnego, że przy tym zestawie Thomasowi podobało się w Stanach ;) W tym klipie jak i samej piosence demonstruje to jednoznacznie.

Soldier - 1989

Czarno biały teledysk, skupiający się główne na osobie Thomasa. Dla urozmaicenia dodano kilka scen z białymi gołębiami.

Can't Give You Anything - 1992

Teledysk z cyklu "Thomas i kamera", podobny poniekąd do Heißkalter Engel. Tym razem efekty w tle są już jednak bardziej zróżnicowane - mamy zarówno sylwetki tańczących kobiet jak i studio z przygotowaną scenografią.

Standing Alone (duet z Glennem Medeirosem) - 1992

Thomas i Glenn w różnych miejscach pewnego miasta przekonują się nawzajem, że serce pewnej kobiety należy do tylko jednego z nich. A jak się to kończy, łatwo się domyślić ;)

Road To Higher Love - 1995

Z jednej strony miłość i radość, z drugiej ból po stracie najbliższej osoby. Dalszy komentarz jest chyba zbędny, jak dla mnie - najlepszy teledysk Thomasa.

Independent Girl - 2003

Minęło parę ładnych lat, doszły kolejne miliony sprzedanych płyt Modern Talking i znów nastąpił powrót Thomasa solo. Tym razem praktycznie bez żadnych zmian w wizerunku, nawet muzycznie nawiązujemy do Modern Talking. Thomasa możemy oglądać tu w studiu nagraniowym.

King Of Love - 2004

Tym razem Thomas wcielił się w rolę króla miłości, ubranego w srebrne futro i wożonego po świecie w specjalnej przyczepie. Wypadł średnio przekonujące, chyba jednak bardziej pasują mu role takie jak ta w następnym teledysku...

Tonight Is The Night - 2004

Garnitur, ciemne okulary i stary kabriolet - to chyba jest ten prawdziwy Thomas, w którego jesteśmy skłonni uwierzyć. A gdzie jedzie? Na spotkanie z kobietą oczywiście.  

All Around The World - 2006

Pierwszy z dwóch klipów zamieszczonych premierowo na "The DVD-Collection". Mało urozmaicony, śpiewający Thomas i niewiele więcej.

Cry For Help - 2006

I drugi teledysk z tej płyty, tym razem znacznie bardziej urozmaicony. Jedynym zastrzeżeniem mogą być chyba tylko nieco "grobowe" czarno-białe ujęcia z Thomasem.

Why Do You Cry? - 2010

Teledysk nakręcony w jednym z ekskluzywnych moskiewskich klubów Soho Rooms. Thomas jest tam gwiazdą wieczoru - klimat zbliżony do "King Of Love" i klipu Modern Talking "Juliet".

Stay With Me - 2011

Zdjęcia do teledysku odbywały się pod koniec roku 2009, ale na jego premierę musieliśmy czekać aż do stycznia 2011. Thomas gra w tym klipie Jamesa Bonda - jest więc kryminalna fabuła, pościg i mnóstwo pięknych kobiet oraz efektów specjalnych.


Dziś 19.05.2024
Kalendarium: premiera singla Daniela K "Heartbeat" (2003), singiel Yvonne Catterfeld "Für dich" numerem 1 w Niemczech (2003)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google