Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt

Teledyski

Klikając na kadr, zostaniesz przeniesiony do teledysku na YouTube.

'Cause You Are Young - 1986

Pierwszy pełnowartościowy teledysk nakręcony został do drugiego singla Caro, "Cause You Are Young". Nie zawracano sobie głowy jakimkolwiek scenariuszem, CC tańczy na tle komputerowo generowanej scenografii. 

Strangers By Night - 1986

W drugim teledysku dzieje się już znacznie więcej. Zaczyna się w biurze, gdzie Caro wpada w oko jeden z kolegów z pracy. Wieczorem wybiera się do baru, gdzie do chodzi do bójki, a opuszcza go z owym facetem z biura. Uwagę zwracają dokumenty wystawione na nazwisko "C. C. Catch" ;)

Heartbreak Hotel - 1986

Na pierwszym planie śpiewająca Caro, na drugim zespół. Do tego trochę efektów komputerowych.

Heaven And Hell - 1986

Plan teledysku stanowi coś w rodzaju jaskini, grobowca. W środku pająki, żywe ludzkie rzeźby, pochodnie i oczywiście asystujący zespół. 

Are You Man Enough - 1987

Zdecydowanie jeden z ciekawszych klipów Caro. Scenografię stanowią strony z gazet, często specjalnie przygotowane i z ruchomymi zdjęciami. Do tego wplatane różne materiały filmowe. 

Soul Survivor - 1987

Teledysk kręcony w zaaranżowanym na miejską uliczkę studiu, a w nim CC tańczy wraz ze swoim zespołem. Tym co od razu rzuca się w oczy jest fryzura - znacznie krótsza niż na wcześniejszych teledyskach.

House Of Mystic Lights - 1988

Pierwszy klip kręcony poza studiem, i to od razu na ulicach Las Vegas. Caro chodzi i jeździ po mieście, pokazuje się na tle neonów. Dieter w mniej więcej tym samym czasie, również w USA  nagrywał teledysk do "My Bed Is Too Big" ;)

Backseat Of You Cadillac - 1988

Ostatnie "normalne" video nakręcone w czasach współpracy z Dieterem powstało częściowo w bardzo podobnym studiu jak to z "Soul Survivor". Druga część została zrealizowana nad jeziorem, gdzie CC zawiózł (Cadillakiem oczywiście) szofer grany przez jej ówczesnego chłopaka. 

Summer Kisses, Baby I Need Your Love, Good Guys Only Win In Movies - 1989

Już po rozstaniu z Dieterem, Hansa wydała jeszcze trzy single Caro. Nakręcenie teledysków do nich z oczywistych względów nie było możliwe, zdecydowano się więc na zmontowanie ich z fragmentów klipów już istniejących. 

Megamix '98 - 1998

I na koniec dwa klipy nakręcone z okazji "powrotu" CC pod koniec lat 90-tych. Na pierwszym z nich możemy ją zobaczyć jedynie na mało wyraźnych urywkach starych teledysków, głównym bohaterem jest raper Krayzee.

I Can Lose My Heart Tonight '99 - 1999

I na koniec niejako odrobiono straty sprzed 14 lat, kiedy to nie powstał teledysk do "I Can Lose My Heart Tonight". W przeciwieństwie do poprzedniego, w tym Caro już wystąpiła. 


Dziś 19.05.2024
Kalendarium: premiera singla Daniela K "Heartbeat" (2003), singiel Yvonne Catterfeld "Für dich" numerem 1 w Niemczech (2003)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google