Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt

Good Karma

Po niezbyt ciepłym przyjęciu przez rynek muzyczny jazzowo-swingowego albumu "Songs Forever" Thomas Anders podjął decyzję o powrocie do elektronicznych, tanecznych brzmień. Produkcję swojej kolejnej płyty powierzył grupie producenckiej Sound-Chateau, którą tworzą Daniel Scholz i Robert Wässer. 

Po niemal dwóch latach od rozpoczęcia prac projekt tego albumu został całkowicie wstrzymany, co sam Thomas tłumaczył nieodpowiednią jakością piosenek, jakie zostały w tym czasie stworzone. Część z nich mogliśmy usłyszeć, inne prawdopodobnie na zawsze już pozostaną w studyjnych archiwach.

 • Ibiza Baba Baya - utwór wykonany na żywo podczas Fanclub Party 2008 i wydany na elektronicznym singlu w lipcu tego samego roku. Rok później podczas imprezy fanklubowej można było nabyć go także w wersji CD, wraz z kolejną piosenką...
 • ...For You. Ten utwór ukazał się równolegle z Ibizą i podobnie jak ona jest utrzymany w tanecznym, klubowym stylu
 • The Night Is Still Young - duet z Sandrą, który ukazał się na tradycyjnym singlu i zdołał nawet wskoczyć na listy przebojów. 
 • Forever In A Dream - duet z Kasią Novą, polską wokalistką. Nie doczekał się premiery na żadnym oficjalnym nośniku i do dziś jest dostępny wyłącznie w internecie, razem ze studyjnym wideoklipem do piosenki.
 • Good Karma - niedoszły utwór tytułowy. On także nie ukazał się nigdy oficjalnie, jednak Thomas wykonywał go w programie telewizyjnym Fernsehgarten. W internecie można znaleźć pełną, studyjną wersję tego nagrania.
 • Everybody Wants To Rule The World - piosenka zaprezentowana podczas Fanclub Party 2009, w internecie w dobrej jakości dostępna jest tylko w formie półminutowego fragmentu.

Ponadto w okresie prac nad albumem "Good Karma" nagrane zostały inne piosenki niepowiązane bezpośrednio z tym projektem:

 • Ziele - utwór nagrany wraz z grupą Sistanova na potrzeby książki dla dzieci. Dołączony był do niej singiel z tym właśnie utworem.
 • Kisses For Christmas - bożonarodzeniowa ballada wydana na elektronicznym singlu w listopadzie 2008.
 • Geboren - cover piosenki zespołu Die Fantastischen Vier nagrany na potrzeby składanki "A Tribute To Die Fantastischen Vier". Stylowo zbliżony do Ibizy i For You.

W czasie powstawania albumu nie brakowało spekulacji ze strony fanów, pojawiły się nawet rzekomo oryginalna lista utworów oraz okładka. Sam Thomas określił je mianem "dowcipu primaaprilisowego", jednak dla porządku zamieszczamy je tutaj:

 1. Karma In 1:39
 2. The Night Is Still Young (Remix Version) 5:37
 3. Happy Your Love 3:16
 4. Everybody Wants To Rule The World 3:55
 5. Madame Lenormand 3:44
 6. Spirit Love (with Kasia Nova) 3:41
 7. Shining Stars 3:55
 8. Everyday 3:20
 9. Good Karma 3:15
 10. On And Off 3:10
 11. Justin 3:22
 12. Soul Fire 3:02
 13. Words From My Heart 3:33
 14. Karma Out 1:59

 


Dziś 14.05.2021Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google