Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt

Inspiracje

 

Kukiz i Piersi - Młode Tłoki

Paweł Kukiz znany jest z dość oryginalnego stosunku do muzyki Modern Talking. Zacytujmy samego artystę: "Ta wiocha ma to do siebie, że się wbija w mózg. Jadę z Warszawy do siebie, do domu na Śląsk i cały czas to sobie podśpiewuję w samochodzie... Modern Talking to mistrzostwo Niemiec w podobnej konkurencji. Stąd na mojej liście Cheri Cheri Lady. Takie numery dają mi dystans do całej tej estradowej sprawy - dzięki nim nie wpadam nigdy w jakąś ortodoksję. A wolność to podstawa!". W 2000 roku Paweł Kukiz wraz z zespołem Piersi nagrał piosenkę "Młode Tłoki".

 
Agnieszka Chylińska - Modern Rocking

Przemiana Agnieszki Chylińskiej była jednym z najszerzej komentowanych muzycznych wydarzeń w Polsce w roku 2009. Po latach tworzenia muzyki rockowej, zdecydowała się na nagranie albumu bardziej tanecznego, zatytułowanego Modern Rocking. Gra słów oczywiście nie była przypadkowa: "Razem z macierzyństwem przyszedł sentyment do czasu dzieciństwa, lata 80. mnie roztkliwiają. Przypomniałam sobie, że zanim zachęcana po żołniersku przez starszego brata sięgnęłam po Iron Maiden i Metallicę, chodziłam na koncerty Papa Dance. Słuchałam Modern Talking, CC Catch, Sandry. Zatęskniłam za utraconym czasem niewinności. Jako 17-latka wystrzeliłam z domu i dołączyłam do profesjonalnego zespołu rockowego. Tak zaczął się etap kompulsywnej, bezrefleksyjnej podróży na złym paliwie, którym była potrzeba akceptacji." W intro utworu "NIe mogę Cię zapomnieć" da się odszukać kilka dźwięków jednoznacznie kojarzących się z "You're My Heart, You're My Soul".


Dziś 19.05.2024
Kalendarium: premiera singla Daniela K "Heartbeat" (2003), singiel Yvonne Catterfeld "Für dich" numerem 1 w Niemczech (2003)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google