Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
15.06.2014

Fanclub-Party 2014 za namiThomas Anders Fanclub - 25th AnniversaryJubileuszowe, 25. spotkanie Thomasa Andersa z fanami w Koblencji za nami. Dziś odbędzie się jeszcze dodatkowy koncert dla osób, które nie zdołały zakupić biletu na wczorajszą część imprezy.

International Fanday tradycyjnie podzielony był na dwie części - właściwe spotkanie Thomasa z fanami oraz koncert. Podczas pierwszej z nich potwierdzona została informacja, iż mimo ocieplenia stosunków na linii Thomas Anders - Dieter Bohlen powrót Modern Talking nie jest planowany. Panowie odbyli godzinną rozmowę, ale każdy z nich koncentruje się obecnie na własnym życiu i własnych projektach. Pod koniec spotkania Thomasa wystąpił ze swoim nowym-starym utworem "Everybody Wants To Rule The World". Nagrody w specjalnej loterii odebrali Otto z niemieckiego Cottbus (prywatny koncert Thomasa Andersa) oraz Frederic z Francji. 

Koncertową część dnia uświetniło m.in wykonanie akustycznych wersji piosenek "Judy" i "Was macht das schon" z początków kariery Thomasa oraz utworu Modern Talking "Lucky Guy".    

Zdjęcia z wczorajszej imprezy znajdziecie m.in. na facebookowym profilu Thomas Anders Online.


Skomentuj informację na forum...

 


Dziś 14.05.2021Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google