Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
25.06.2013

Czy Dieter Bohlen pozostanie producentem Andrei Berg?Andrea BergJakiś czas temu ogłoszono, że Dieter Bohlen nie będzie brał udziału w powstawaniu nowego albumu Andrei Berg. Kilka miesięcy temu gwiazda szlagierów wystąpiła jednak u boku Bohlena w roli jurorki programu Deutschland sucht den Superstar, a ostatnio pojawiły się plotki, jakoby miał on pozostać w roli jej producenta. 

Tytuł nowej płyty Andrei Berg jest znany od dawna - "Atlantis". Niemal pewne, choć oficjalnie niepotwierdzone było również to, iż za produkcję albumu odpowiadać ma David Brandes (na potrzeby płyty "Abenteuer 20 Jahre" zremiksował on utwór "Flieg mit mir fort"). Teraz jednak na muzycznym portalu Smago pojawił się wpis redaktora naczelnego, który sugeruje powrót, a raczej pozostanie Bohlena w roli producenta Andrei Berg. Smago jest portalem poświęconym niemieckojęzycznym szlagierom i zalicza się zazwyczaj do źródeł dobrze poinformowanych. 

Warto przypomnieć, że David Brandes w drugiej połowie lat 90. współpracował z Thomasem Andersem i miał być jednym z producentów albumu projektu Chain Reaction. Ostatecznie jednak plany te zostały pokrzyżowane przez powrót Modern Talking. Czyżby kilkanaście lat później sytuacja miała się powtórzyć i Brandes ponownie straci stanowisko na rzecz... Dietera Bohlena?


Skomentuj informację na forum...

 


Dziś 16.07.2024Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google