Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
15.06.2013

Lisa Wohlgemuth kontynuuje karierę bez wsparcia Dietera BohlenaLisa WohlgemuthLisa Wohlgemuth, zdobywczyni drugiego miejsca w tegorocznej edycji programu Deutschland sucht den Superstar, będzie kontynuowała swoją karierę muzyczną bez piosenek Dietera Bohlena. Obecnie pracuje ona nad niemieckojęzycznymi utworami z ekipą producencką pochodzą z Berlina.

Lisa nagrała na potrzeby finału DSDS skomponowaną przez Bohlena piosenkę "Heartbreaker", z którą zdołała osiągnąć ósme miejsca na listach przebojów w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Do tej pory nie ukazały się jednak żadne nowe nagrania wokalistki, która oświadczyła niedawno, iż swoją muzyczną przyszłość wiąże z innymi producentami niż Dieter Bohlen. W wywiadzie dla portalu Promiflash powiedziała, że nie była do końca zadowolona ze swojej piosenki, mimo iż woli śpiewać ballady w języku angielskim niż w rodzimym niemieckim. Teraz jednak Lisa Wohlgemuth wraz z berlińskim zespołem producenckim pracuje nad utworami niemieckojęzycznymi.

W dwóch poprzednich edycjach Deutschland sucht den Superstar zdobywcy drugiego miejsca podejmowali szerszą współpracę z Dieterem Bohlenem i nagrywali album z jego piosenkami.

Źródło: promiflash.de


Skomentuj informację na forum...

 


Dziś 16.07.2024Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google