Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
17.02.2013

Po koncercie Thomasa Andersa w ŁodziThomas Anders z bukietem kwiatówFani, którzy wczoraj zjawili się w łódzkiej Atlas Arenie na koncercie Thomasa Andersa i Sandry zapewne na długo zapamiętają ten wieczór. Thomas był w świetnej formie, publiczność dopisała, a prawdziwą wisienką na torcie okazało się wręczenie urodzinowego bukietu kwiatów, po którym cała hala chóralnie odśpiewała "sto lat".

Występy Sandry i Thomasa Andersa podziwiało wczoraj osiem tysięcy osób, co jest rekordem jeśli chodzi o polskie występy Thomasa w ostatnich latach. Ogromne rozmiary łódzkiej hali nieco zakamuflowały ten tłum widzów, jednak wszystkie miejsca siedzące były wykupione, a pod samą sceną, w sektorze FAN bawiło się około tysiąca osób.

Ze względu na zbliżające się 50. urodziny Thomasa, fanklub przygotował dla niego niespodziankę w pełnym tego słowa znaczeniu - ogromny bukiet białych róż, którego wręczenie odbyło się na początku koncertu. Sam Thomas nie było o tym uprzedzony, a członkowie zespołu dowiedzieli się o planach zaledwie pół godziny przed występem. Swój bukiet otrzymał też Bernd Höfer, klawiszowiec zespołu Thomasa, któremu niedługo również stuknie 50-tka. Ceremonia zakończyła się odśpiewaniem przez publiczność gromkiego "Sto lat' (możecie obejrzeć to na filmiku poniżej).

Koncertowy program Thomasa oparty był na piosenkach Modern Talking z niewielkim udziałem jego utworów solowych. Obserwację koncertu uprzyjemniała oprawa wizualna - cały koncert był rejestrowany przez kamery, z których obraz trafiał na zawieszone nad publicznością ekrany ledowe. Dzięki temu nawet osoby zajmujące miejsca bardziej oddalone od sceny mogły doskonale zobaczyć Thomasa na zbliżeniach. Jako ciekawostkę możemy dodać, że część koncertu Thomasa spod sceny obserwowała... Sandra, która wraz z resztą publiczności żywo przytupywała do rytmu przebojów Modern Talking.

Przy okazji koncertu w Łodzi nastąpiło też wręczenie bombki, która była wystawiona na licytację na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Thomas przekazał ją zwycięzcy osobiście.

Na miejscu obecny był sklepik z gadżetami. Po koncercie w jednym z lokali przy ul. Piotrkowskiej fanklubowicze spędzili wieczór w miłej atmosferze, otoczeni rozwieszonymi na ścianach plakatami Thomasa. Na ekranie można było z kolei zobaczyć spory zestaw teledysków.

Zachęcamy do przejrzenia medialnych relacji z koncertu:

A już dzisiaj wieczorem koncert w Bydgoszczy!


Skomentuj informację na forum...

 


Dziś 16.07.2024Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google