Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
04.02.2013

Lista Przebojów Top 10 Bohlen-Anders Dance ChartModern Talking - zdjęcie z okładki albumu Let's Talk About LoveMamy przyjemność poinformować Was o powstaniu listy przebojów koncentrującej się na piosenkach Dietera Bohlena i Thomasa Andersa. Będzie się ona pojawiała w Radiu Top80, a jej twórcą jest ROBERT_LATO, który poniżej przybliża jej zasady.

Lista Top10 Bohlen-Anders Dance Chart powstała w celu prezentowania pełnej i reprezentatywnej gamy przebojów, które wyszły spod ręki Dietera Bohlena i Thomasa Andersa bądź zostały przez nich zaśpiewane oraz wielu innych nagrań określanych jako nagrania stricte bohlenistyczne.

Lista będzie prezentowana w Radio Top80 w każdy piątek od godziny 21:00.

Lista jest ukłonem w stronę fanów Bohlena i Andersa oraz osób lubiących te wszystkie zespoły czy też wykonawców, którzy nagrywali bądź nagrywają piosenki stylowo podobne do produkcji Dietera.

Lista znajduje się w zakładkach forum Top80.pl tuż obok listy Top80 DC oraz Top80 NG DC – a także pod linkiem: http://top80.pl/page-p84.html

Na chwilę obecną zasady głosowania i umieszczania nagrań w propozycjach wyglądają następująco:

Zasady ogólne:

Każdy może oddać swoje głosy codziennie (raz na dobę) na różne od siebie piosenki.
W odróżnieniu od doby dziennej, która trwa od północy do północy - doba "listowa" trwa od 6:00 do 6:00. W trakcie głosowania aktualne notowanie pozostaje niejawne. Głosowanie zamyka koordynator, zazwyczaj w piątek o godzinie 13:00. Zestawienie listy prezentujemy w tym samym dniu od godziny 21:00 na antenie naszego radia, zaś po nim około godziny 22:00 otwarte zostaje nowe głosowanie do kolejnego notowania.

Liczba głosów dla Topowiczów:

Początkowo wszyscy głosujący posiadają 3 głosy na wybrane przez siebie nagrania.

Moc oddanych głosów:

wszyscy forumowicze posiadają moc 1 pkt za głos na wybrane przez siebie nagranie.

To znaczy, że za jednym głosem (kliknięciem) idzie jeden punkt dla danej piosenki.

Propozycje do listy:

Każdy uczestnik zabawy może do każdego następnego notowania zaproponować jedną piosenkę.

Początkowo wszyscy głosujący posiadają 5 poparć na propozycje umieszczone przez forumowiczów.

Co oznacza, że każdy z nas posiada 5 poparć na tydzień do wykorzystania na różne od siebie piosenki.

Nie można poprzeć własnej propozycji.

Nie dublujemy wykonawców i zespołów co oznacza, że nie wolno podawać kolejnych piosenek tych samych zespołów czy wykonawców jeśli znaleźli się już oni w propozycjach.

Nie wolno podawać do propozycji kolejnych piosenek tych zespołów lub wykonawców którzy znajdują się na liście głównej do czasu aż z niej nie wypadną.

Nagranie bohlenistyczne jak również nagranie Dietera Bohlena czy Thomasa Andersa znajdujące się na listach Top80 DC oraz Top80 NG DC nie może zostać ujęte w propozycjach do listy Top10 BA DC.

O dopuszczeniu piosenki do propozycji lub jej niedopuszczeniu decyduje koordynator i tylko on ma głos decydujący, czy dane nagranie pasuje do listy w przypadku piosenek bohlenistycznychbohlenopodobnych.

Piosenki są popierane przez pozostałych forumowiczów (lub nie ;)

3 utwory z największą liczbą poparć przechodzą do tzw. poczekalni i tam już walczą o wejście na listę w głosowaniu głównym.

Poczekalnia (3 piosenki z największą ilością poparć) jest prezentowana w piątek podczas listy Top10 BA DC.

W propozycjach może znaleźć się każdy wykonawca i każda piosenka której autorem bądź producentem jest Dieter Bohlen lub Thomas Anders lub która stylem przypomina ich nagrania.

Na chwilę obecną nie uwzględniamy coverów nagrań co oznacza, iż wykonawcy znajdujący się pod poniższym linkiem nie będą dopuszczani do listy i propozycji: http://www.moderntalking.pl/inni/index.php?strona=d_cov.htm, jak również nie będą dopuszczane do propozycji inne nagrania nie wymienione pod powyższym linkiem a które są coverami nagrań w/wym. Panów.

Nie uwzględniamy również tzw. Home production czyli remixów, megamixów, mixów, wersji maxisinglowych stworzonych przez fanów tej muzyki i nie wydanych oficjalnie na żadnym nośniku.

Preferujemy wersje podstawowe nagrań.

Utwór wpisujemy zgodnie ze schematem: osobno nazwa wykonawcy, osobno tytuł nagrania, każde słowo musi rozpoczynać się z wielkiej litery – nie trzymanie się tej zasady powoduje, iż dane nagranie będzie wykreślone. Utwór wpisany z błędem też może zostać wymoderowany.

Przykłady:

C.C. Catch – Heaven & Hell – prawidłowo
C.C. CATCH – HEAVEN & HELL – nieprawidłowo
C.C. Catch – Haven & Hel – nieprawidłowo

Uwaga - próby manipulacji listą skutkują wykluczeniem!

Zasady mogą zostać zmienione w każdej chwili przez koordynatora listy.

Zapraszamy do wspólnej zabawy ;)

Listę przebojów Top10 B-A DC poprowadzi w piątkowe audycji DJ Robert Lato.


Skomentuj informację na forum...

Dziś 16.07.2024Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google