Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
31.01.2013

Daniele Negroni: złota płyta i nominacja do nagrody EchoDaniele NegroniDaniele Negroni, zdobywca drugiego miejsca w zeszłorocznej edycji programu Deutschland sucht den Superstar może swoje wejście na muzyczny rynek zdecydowanie zapisać na plus. Album "Crazy", którego producentem był Dieter Bohlen otrzymał właśnie status złotej płyty w Niemczech, a sam Daniele zdobył nominację do nagrody niemieckiego przemysłu muzycznego Echo.

Złota płyta u naszych zachodnich sąsiadów przyznawana jest za sprzedanie co najmniej 100.000 egzemplarzy albumu. Wcześniej Daniele Negroni analogiczne wyróżnienie otrzymał w Austrii. Warto zauważyć, że zwycięzca DSDS Luca Hänni do tej pory nie doczekał się złotej płyty w Niemczech za swój debiutancki album "My Name Is Luca".

Nominacja do nagrody Echo dla Negroniego w kategorii "Artysta krajowy pop/rock" to z kolei jedyne takie osiągniecie wśród wszystkich artystów, z jakimi w zeszłym roku współpracował Dieter Bohlen. Rywalami młodego wokalisty są Mic Donet, David Garrett, Rea Garvey i Peter Maffay. Gala wręczenia nagród odbędzie się 21 marca 2013 na terenie Targów Berlińskich.

Źródło: echopop.de, universal-music.de


Skomentuj informację na forum...

Teledysk do piosenki "I Like It Hot"

 


Dziś 18.06.2024Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google