Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
28.04.2012

Luca Hänni zwycięzcą Deutschland sucht den SuperstarLuca Hänni wygrał DSDS 2012Zwycięzcą tegorocznej, dziewiątej już edycji programu Deutschland sucht den Superstar został Luca Hänni. W finale zdobył on 52,8% głosów telewidzów pozostawiając w pokonanym polu Daniele Negroniego. Nagrodą dla zwycięzcy jest kontrakt płytowy z wytwórnią Universal w ramach którego nagrana zostanie płyta produkcji Dietera Bohlena. Zwycięzca otrzymał też premię finansową w wysokości 500.000€.

W niemieckich sklepach z muzyką MP3 dostępny jest już pierwszy singiel zwycięzcy - "Don't Think About Me". W ciągu kilku dni będzie on dostępny również w dwóch edycjach kompaktowych. Ten sam utwór można ściągnąć także w wykonaniu zdobywcy drugiego miejsca, jednak jego wersja nie będzie wydana na CD.

18 maja na sklepowe półki trafi pierwszy album nowego niemieckiego Idola zatytułowany "My Name Is Luca". Nie wiadomo jeszcze czy płyta ta będzie wypełniona kompozycjami Dietera Bohlena, czy tak jak w zeszłym roku istotną część stanowić będą covery. Dostępne będą dwie wersje albumu - "premium" ma zawierać dodatkowo płytę DVD z teledyskiem i materiałem wideo na temat zwycięzcy DSDS 2012.

Oglądaj finałowy występ z piosenką "Don't Think About Me"


Skomentuj informację na forum...

Okładka albumu Luca Hänni "My Name Is Luca"


Dziś 16.07.2024Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google