Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
02.04.2012

Rozstrzygnięcie konkursu Discotex i komunikat organizatoraC.C.Catch i festiwal DiscotexNasz konkurs związany z festiwalem Discotex został rozstrzygnięty. Pytaliśmy Was o to, w którym roku C.C.Catch, jedna z gwiazd jakie pojawią się 2 czerwca we Wrocławiu wystąpiła na festiwalu w Sopocie. Chodziło oczywiście o rok 1989. Otrzymaliśmy poprawne odpowiedzi od blisko stu osób, spośród których szczęście uśmiechnęło się do Marianny S. i Tomka D. (zwycięzcy zostali już powiadomieni mailowo). Gratulujemy!

Przy tej okazji chcielibyśmy też przekazać komunikat organizatora festiwalu Discotex, który udostępnił kolejną drogę zdobycia wejściówki na koncert.

Management Solaris Music poszukuje osób chętnych do współpracy podczas promocji imprezy Discotex, na której wystąpią C.C.Catch, Sandra, Boney M, Savage i Lou Bega. W zamian management gwarantuje wejściówki do sektora FAN. W sprawie szczegółów proszę o kontakt pod e-mail: biuro@solarismusic.pl

Jeśli jednak chcecie zdobyć bilet na festiwal Discotex już teraz, są one dostępne na terenie całego kraju w sieciach Empik, Saturn i MediaMarkt oraz online w serwisie Ticketpro.pl w cenie od 70zł.


Skomentuj informację na forum...


Dziś 16.07.2024Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google