Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
11.01.2012

Koncert Thomasa Andersa w Katowicach już za miesiącThomas Anders z Modern Talking wystąpi za miesiąc w katowickim SpodkuZa równo miesiąc, 11 lutego w katowickim Spodku odbędzie się walentynkowy koncert Thomasa Andersa. Osoby, które nie mają jeszcze biletu, a chciałyby zdobyć jedną z ostatnich wejściówek do ulokowanego bezpośrednio pod sceną sektora FAN powinny się spieszyć - ich sprzedaż trwa tylko do końca stycznia za pośrednictwem Thomas Anders Fan-Club Polska. Bilety na pozostałe sektory będą dostępne do dnia koncertu we wszystkich sklepach sieci Empik, Saturn i MediaMarkt a także w serwisie Ticketpro.

Podczas koncertu w Katowicach Thomas Anders osobiście wręczy bombkę ze swoim autografem, która była licytowana do niedzieli na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ostatecznie zwyciężyła oferta użytkownika dudzio10, który zaproponował za nią 999zł! Zwycięzcy gratulujemy, a wszystkim licytującym dziękujemy za udział!

Przypominamy, że wszystkie najważniejsze informacje odnośnie koncertu Thomasa Andersa w Spodku, dojazdu i zakwaterowania znajdziecie na naszej specjalnej stronie dotyczącej koncertu.

Bilety do sektora FAN można zamawiać na stronie www.thomas-anders.pl/spodek.php tylko do końca stycznia!

Bilety na pozostałe sektory:Dziś 16.05.2021
Kalendarium: premiera singla C.C.Catch "House Of Mystic Lights" i albumu "Diamonds" (1988)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google