Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
-

International Fan Day 2010 za nami

Doroczna impreza fanklubowa z udziałem Thomasa Andersa już za nami. Scenariusz tegorocznego Fanclub Party był raczej standardowy, wszystko zaczęło się od tradycyjnego zdjęcia z Thomasem. Później przyszła pora na ciekawą jak zawsze rundę pytań od fanów. Tak jak można było się spodziewać, wiele z nich dotyczyło kwestii związanych z nowym albumem "Strong" i jego premierą w Rosji. Thomas wyjaśniał to różnicami w podejściu europejskich i rosyjskich wydawców. Na wschodzie przechodzi się od pomysłu do czynów bez zbędnego czekania, stąd też tak błyskawiczne tempo prac nad albumem, który powstawał pod opieką lokalnego producenta. W Europie Zachodniej porozumienie się we wszystkich niezbędnych kwestiach trwa o wiele dłużej, w związku z czym na premierę albumu przyjdzie tu jeszcze trochę poczekać. 
Thomas narzekał bardzo na rozprzestrzenianie się po internecie piosenek z nowej płyty. Dochodziło wręcz do tego, że tancerze występujący w wideoklipie do "Why Do You Cry" nagrywali piosenkę na telefony komórkowe i trafiła ona do sieci zanim Thomas zdążył w ogóle opuścić plan teledysku. Tak szybkie i niekontrolowane wycieki poddawać mają w wątpliwość sens organizowania promocji nowych utworów i płyt.
Samego albumu "Strong" na imprezie nie dało się niestety kupić, ale można było obejrzeć kontrowersyjny teledysk do utworu "Why Do You Cry". Wideoklip do "Stay With Me" nie jest jeszcze gotowy. Thomas pojawił się jeszcze na scenie, gdzie z playbacku wykonał pięć piosenek z nowego albumu: Why Do You Cry, Stay With Me, My Angel, One More Chance oraz I Miss You.
Nie był to oczywiście jedyny występ tego dnia, impreza tradycyjnie bowiem kończyła się koncertem na żywo. Tym razem Thomas zaproponował spokojny repertuar zbliżony muzycznie do tego, co usłyszeliśmy na albumie "Songs Forever".

Powyższa relacja jest jedynie przepisaniem "na gorąco" informacji, jakie przekazali przez telefon nasi wysłannicy na Fanclub Party. Wkrótce na stronie pojawi się obszerniejsza relacja wzbogacona o zdjęcia.

Źródło: informacja własna


Dziś 16.07.2024Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google