Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
-

Wytwórnia nie chce już Marka Medlocka (?)

Na oficjalnym blogu Marka Medlocka w serwisie MySpace pojawił się wpis, w którym wokalista wypowiada sie na temat końca współpracy z wytwórnią Sony Music: Drodzy fani i przyjaciele. To co teraz napiszę będzie dla wielu trudne do zrozumienia i zabrzmi mocno. Trudno wyjaśnić to, że Sony nie jest zainteresowane powstawaniem, czy też jak ja to rozumiem - promowaniem nowej muzyki od Marka Medlocka, a nie da się działać dalej, jeśli Dieter Bohlen nie będzie nadal moim producentem. Wiem, że to dla was trudne, ale taka jest prawda. Nie martwcie się o mnie proszę, jedynym powodem tej sytuacji jest to że już czwarty rok odnoszę sukcesy dzięki Dieterowi i dzięki wam. Dalej pójdę za Dieterem, dla mnie nie ma sensu praca bez niego. Przykro mi, ale zobaczymy co się wydarzy. Bardzo cieszę się, że jesteście i dziękuję za wszystko. Marky Boy.

Od czasu zwycięstwa w Deutschland sucht den Superstar Mark Medlock sprzedał około 2 milionów płyt, a dzięki strategii wydawania tylko jednego singla z każdego albumu (+ ewentualnej reedycji), na niemieckiej liście najlepiej sprzedających się płyt nigdy nie wypadł poza czołową czwórkę. Sukces Medlocka może jednak negatywnie wpływać na notowania innych zwycięzców DSDS - przykładowo debiutanckie płyty zeszłorocznego triumfatora Daniel Schuhmachera sprzedawały się całkiem przeciętnie, a jego drugi singiel okazał się wręcz porażką (zaledwie 22 miejsce w Niemczech).
Dieter Bohlen ma jednak podpisany ekskluzywny kontrakt producencki z wytwórnią Sony Music i nie byłaby możliwa oficjalna współpraca z Medlockiem na dotychczasowych zasadach, gdyby wokalista zmienił wydawcę.

Źródło: blogs.myspace.com/markmedlock


Dziś 16.07.2024Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google