Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt

Konkurs

Chciałbym wszystkim odwiedzającym stronę zaproponować mały konkurs. Nagrody materialne nie są przewidziane, ale zaszczytny tytuł zwycięzcy może paść udziałem każdego z Was. 
Poniżej widzicie zdjęcie Thomasa i Dietera pochodzące z ostatniej w latach 80-tych płyty Modern Talking. Podczas sesji zdjęciowej obydwaj doskonale wiedzieli, że to jedno z ich ostatnich spotkań. Mieli siebie nawzajem dosyć, co zresztą wyraźnie widać na ich twarzach. No właśnie, i cóż mogli sobie wówczas myśleć, co może pojawić się w dymkach? Czekam na Wasze propozycje - wysyłajcie je na adres arcrack@poczta.onet.pl. Gdy zbierze się ich 15 wybrane i ogłoszone na stronie zostaną trzy najlepsze, najzabawniejsze (ewentualnie gdyby zainteresowanie zabawą przeszło oczekiwania organizatora ogłoszony zostanie konkretny termin przysyłania propozycji). 
Oczywiście proszę o przysyłanie cenzuralnych tekstów :) Zapraszam do zabawy!

UWAGA - nie musicie wypełniać dymków w programie graficznym! Wystarczy swoją propozycję przedstawić w zwykłym mailu.

 Źródło: informacja własna


Dziś 19.05.2024
Kalendarium: premiera singla Daniela K "Heartbeat" (2003), singiel Yvonne Catterfeld "Für dich" numerem 1 w Niemczech (2003)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google