Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
Mark Medlock

Baby Blue
Club Tropicana - reedycja

Zamiast drugiego singla z płyty "Club Tropicana" wydana została premierowa piosenka "Baby Blue", która znajdzie sie na reedycji albumu. Przy produkcji nie eksperymentowano ani trochę z brzmieniem - wykorzystano ten sam podkład, który znamy z utworu "You Can Get It". Różnice są minimalne i sprowadzają się do zmiany tempa i tonacji, co oczywiście budzi mieszane uczucia. Część fanów jest zadowolona z kontynuacji, część jest już znudzona bardzo podobnymi do siebie piosenkami. 
Jednak najbardziej dyskusyjną sprawą jest lista utworów, jakie znalazły się na singlu. W przypadku edycji CD jest ona wyjątkowo uboga, sprowadza się bowiem do podstawowej wersji "Baby Blue" oraz teledysku. Nie mamy ani jednego remixu, wersji instrumentalnej czy jakiegokolwiek muzycznego dodatku. Jest za to plakat wokalisty, który uzyskamy poprzez rozłożenie okładki (singiel został wydany w takim pudełku, w jakim zazwyczaj ukazują się albumy czy składanki). Doprawdy dziwnym pomysłem jest wydawanie tak ubogiego singla CD w czasach, gdy wytwórnie płytowe narzekają na spadającą sprzedaż kompaktów. 
Wydanie internetowe singla jest już nieco ciekawsze - w większości portali specjalizujących się w sprzedaży plików MP3 dostępny jest też "Calypso Mix". Aranżacyjnie nie różni się on zbytnio od wersji podstawowej, podkład został jednak nieco wzbogacony o nowe elementy, a całość jest nieco dłuższa. Ukazał się jeszcze jeden remix, który dostępny jest jednak wyłącznie w portalu Musicload.de, który nie umożliwia kupowania muzyki z terenu Polski. "Offbeat Mix" jest zaaranżowany inaczej niż dwie poprzednie wersje, pod tym względem przypomina nieco utwór "Second Chance" z płyty "Club Tropicana".

Baby Blue - Sony Columbia 88697 58996 2 - 25.09.2009

  1. Baby Blue 4:14
  2. Baby Blue (Videoclip) 4:14

 

Baby Blue (wydanie elektroniczne) - musicload.de - 25.09.2009

  1. Baby Blue 4:14
  2. Baby Blue (Calypso Mix) 4:24
  3. Baby Blue (Offbeat Mix) 4:29
  4. Baby Blue - Videoclip 4:14

 Muzyka, tekst, produkcja: Dieter Bohlen


Poprzedni singiel
"Mamacita"
Kolejny singiel
"Real Love"

Teledysk do "Baby Blue"

 


Dziś 16.07.2024Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google