Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
s4.htm

MT

Tuż przed come back'iem na muzyczne sceny w 1998 r. zespołu Modern Talking pojawił się cover najbardziej znanego nagrania niemieckiego duetu w nowej aranżacji. Cover bardzo ciekawy z kilku powodów - z czego najważniejszym pod względem muzycznym wydaje się znakomita, pełna ekspresji forma i ujęcie tematu z zachowanymi wysokimi chórkami w refrenach. Dodatkowo ten cover zawiera elementy wersji wydanego rok później w oryginale "You're My Heart, You're My Soul '98" !!! 
Można założyć, że albo jest to zbieg okoliczności albo po prostu oryginalne wydanie Modern Talking z 1998 r. jest w jakiejś części coverem wersji wydanej przez zespół MT w roku 1997. Pojawiają się bowiem na wersji X/tended Edit elementy rapu znane później w wykonaniu Erica Singleton'a. Podobnie z tejże wersji (X/tended Edit) z całą pewnością czerpał Paul Masterson tworząc swoją wersję tego nagrania rok później, czyli już po reaktywacji Modern Talking.
Zatem choćby dlatego warto mieć ten MCD, choć... nie tylko dlatego - otóż jest to unikalna płyta jeśli chodzi o wykonanie technologiczne. Sama płyta to co prawda nic innego jak 3'' CD.... ale oblanie jej dodatkowo przezroczystym plastikiem sprawia, iż w efekcie finalnym mamy doczynienia z normalną płytą CD określaną jako 5''. Wygląd płyty zatem jest naprawdę niesamowity. Co do samego nagrania i wersji zawartych na opisywanym przeze mnie krążku uważam je za jedne z najlepszych jeśli chodzi o covery nagrania "You're My Heart, You're My Soul".
Polecam zespół MT zdecydowanie, szczególnie jeśli ktoś będzie miał okazję kupić płytkę w oryginale - choć trzeba przyznać, że pojawia się ona niesłychanie rzadko na aukcjach i na pewno będzie o to bardzo trudno (opr. Robert Latoszewski).

You're My Heart, You're My Soul - MCD (CONTROL / Edel 0042335CON) - 1997

  

  1. You're My Heart, You're My Soul (Airplay Edit) 3:08
  2. You're My Heart, You're My Soul (X/tended Edit) 6:25
  3. You're My Heart, You're My Soul (Original Airplay Edit) 3:33

To z kolei wydanie bardziej tradycyjne w postaci winylowego singla 12". Zestaw utworów jest identyczny, zmieniono nieco jedynie kolejność. (info Anderzej / kaczanoga).

You're My Heart, You're My Soul - 12" (CONTROL / Edel 0042330CON) - 1997

  1. You're My Heart, You're My Soul (X/tended Edit) 6:25
  2. You're My Heart, You're My Soul (Airplay Edit) 3:08
  3. You're My Heart, You're My Soul (Original Airplay Edit) 3:33

Muzyka i tekst: Dieter Bohlen
Vocal performance: Vince & Ömer
Produced and mixed: Christopher von Deylen, Axel Wernecke & DJ Sören for Boogie Park Productions
Recorded and mixed at Boogie Park Studio, Hamburg
Special greetings to: DJ Maikel >>Pupasch<< / Hamburg, DJ Zachi >>Chaise<< / Siegen, DJ Mike Hasemann >>Abaco<< / Lübeck, Spacy Dieter und Der echte Dieter
Published by Hanseatic Musikverlag


Dziś 22.10.2021
Kalendarium: premiera albumu Andrei Berg "Schwerelos" (2010)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google