Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
News

News - archiwum grudzień 2007


18.12.2007 - Platynowy "You Can Get It"

Po prawie półrocznej obecności na liście 100 najchętniej kupowanych singli w Niemczech, "You Can Get It" Marka Medlocka i Dietera Bohlena osiągnął status platynowej płyty. Ponad 300 000 sprzedanych egzemplarzy dało też piosence ósme miejsce w zestawieniu rocznym. Oczko wyżej znalazł się debiutancki singiel Medlocka "Now Or Never".
Wytwórnia Sony BMG informuje też, że album "Dreamcatcher" powinien wkrótce osiągnąć limit wymagany dla złotej płyty.

Źródło: musikmarkt.de

Poniedziałkowym koncertem w Wuppertal Thomas Anders rozpoczął serię 9 występów w zachodnich Niemczech. Wraz z instrumentalnym triem oraz grupą wokalistek prezentuje 90-minutowy program, na który składają się tradycyjne niemieckie oraz amerykańskie bożonarodzeniowe utwory. Jest to pierwsza niemiecka trasa Thomasa od czasu rozpadu Modern Talking i co ciekawe, po raz pierwszy od dawna podczas koncertu... >>>

Źródło: thomasanders-fan.de

05.12.2007 - Wkrótce startuje Deutschland sucht den Superstar 5

23 stycznia 2008 na antenie telewizji RTL zobaczyć będzie można pierwszy odcinek piątej edycji Deutschland sucht den Superstar. W formule programu zajdą w porównaniu z poprzednią edycją drobne zmiany - zamiast czterech koncertów eliminacyjnych widzowie wybiorą dziesiątkę finalistów (spośród 15) w jednym tylko głosowaniu. W jury pozostaną Anja Lukaseder i Dieter Bohlen, Heinza Henna zastąpi menedżer muzyczny Andreas Läsker. Koncerty poprowadzi Marco Schreyl.

Źródło: rtl.de


Dziś 18.06.2024Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
Google