Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
News

News - archiwum grudzień 2004


24.12.2004 - Thomas Anders za pośrednictwem swojej strony internetowej złożył bożonarodzeniowe życzenia wszystkim fanom.

Zobacz życzenia od Thomasa

24.12.2004 - Wszystkim odwiedzającym stronę życzę Zdrowych, Spokojnych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz Pełnego Muzycznych Wrażeń roku 2005. Jako gwiazdkowy prezent przygotowałem dla Was muzyczne podsumowanie roku. Mimo, że rok 2004 był nieco spokojniejszy niż poprzedni to z pewnością jest co podsumowywać.

Czytaj więcej...

Copyright: kOz

24.12.2004 - Ogłoszone zostało najnowsze notowanie niemieckiej listy najlepiej sprzedających się płyt. Yvonne Catterfeld z albumem "Farben meiner Welt" awansowała na 49 pozycję. Innych pozycji związanych z Dieterem i Thomasem nie ma.

Czytaj więcej...

Media Control

23.12.2004 - Jak informuje strona bohlen-fanpage.de (powołując się na wczorajszy wywiad Dietera dla Bunte) kinowa premiera kreskówki "Dieter - der Film" została po raz kolejny przełożona. Tym razem jednak nie podano konkretnej daty. Powód? Film cały czas nie jest ukończony...

Czytaj więcej...

"Dieter - der Film" - tak ma (miała?) w kreskówce wyglądać postać Dietera

22.12.2004 - BMG opublikowała na swoich stronach internetowych doroczną listę najlepiej sprzedających się płyt 2004 roku w Niemczech. Znajdziemy na niej wszystkie tegoroczne single Dietera (a także jeden który powstał jeszcze w 2003) oraz jeden z albumów. Thomas niestety nie zmieścił się w pierwszej setce.

Czytaj więcej...

BMG

21.12.2004 - W jutrzejszym wydaniu gazety Bunte ukaże się wywiad z Dieterem. Już dzisiaj jego fragmenty zamieszczono na jej internetowej stronie. Możemy przeczytać o tym, że w przyszłym roku rusza trzecia edycja Deutschland sucht den Superstar, oczywiście z Dieterem w składzie.

Czytaj więcej...

Dieter Bohlen - Provocation

21.12.2004 - Wczoraj odbył się czas na którym obecny był Thomas Widrat z Systems In Blue. Odpowiedział on na kilka pytań fanów, mogliśmy się m.in dowiedzieć, że kolejne single promujące album "Point Of No Return" nie są planowane.

Czytaj więcej...

Systems In Blue

17.12.2004 - Ogłoszone zostało najnowsze notowanie niemieckiej listy najlepiej sprzedających się płyt. Yvonne Catterfeld z albumem "Farben meiner Welt" awansowała na 50 pozycję. Innych pozycji związanych z Dieterem i Thomasem nie ma.

Czytaj więcej...

Media Control

14.12.2004 - Festiwal "DISCO of 80's" przeniósł się w sobotę do Sankt Petersburga. Zaczęło się od małego zgrzytu na lotnisku - nikt nie wyjechał po muzyków, którzy przylecieli tam prosto z Moskwy, więc mieli oni problemy z dostaniem się do hoteli. Ostatecznie udało się znaleźć transport, choć Thomas był całą sytuacją wyraźnie zniesmaczony...

Czytaj więcej...

Plakat reklamujący festiwal

13.12.2004 - Ujawnione zostały wszelkie szczegóły dotyczące Fan CD Systems In Blue. Płyta nie będzie dostępna w wolnej sprzedaży, jedyną możliwością jej nabycia jest udział w specjalnej aukcji, która trwa obecnie w systemie aukcyjnym ebay.de. Tracklista płyty została opublikowana już wcześniej...

Czytaj więcej...

okładka Systems In Blue Fan CD

13.12.2004 - Festiwal "DISCO of 80's" w Moskwie już dawno się zakończył, tamtejsze media jednak nadal żyją wydarzeniami z nim związanymi. Patron festiwalu - Avtoradio cały czas raczy swoich słuchaczy nagraniami zarejestrowanymi podczas koncertu. Publikowane są też wywiady z wykonawcami, którzy na nim śpiewali...

Czytaj więcej...

Plakat reklamujący festiwal

12.12.2004 - W ofercie sklepu internetowego CDON.com pojawiły się dwie koncertowe płyty Modern Talking - "Live At The Albert Hall" i "Works Live". Obydwie zostały wydane przez label Sanctuary Re, ich numery katalogowe to odpowiednio BMG-SMRCD08-3 i BMG-SMDDD08-4. Jak na razie brak szczegółowych informacji takich jak lista utworów czy wygląd okładki. Wiadomo jedynie, że płyty trafiły do sprzedaży 29 listopada.

Modern Talking - Live 1998

10.12.2004 - Trzy piosenki, które Thomas wykonał w środę na festiwalu muzycznym w Moskwie: "Brother Louie", "You're My Heart, You're My Soul" i "Independent Girl" można ściągnąć ze strony http://modern-talking.ru/download.php?lng=ru w postaci plików OGG. Na tej samej stronie jest także specjalny plug-in pozwalający na ich odtwarzanie w programie WinAmp.

Plakat reklamujący festiwal

10.12.2004 - Ogłoszone zostało najnowsze notowanie niemieckiej listy najlepiej sprzedających się płyt. Yvonne Catterfeld z albumem "Farben meiner Welt" awansowała na 53 pozycję. Innych płyt związanych z Dieterem i Thomasem na liście nie ma.

Czytaj więcej...

Media Control

09.12.2004 - Dziś w gazecie "Frau im Spiegel" ukazał się wywiad z Dieterem. Możemy w nim przeczytać, że film nie jest jeszcze ukończony z powodów technicznych. Dieter uważa też, że dobrym pomysłem było rozwiązanie Modern Talking w momencie, gdy był on jeszcze na szczycie. Poruszono też sprawę kariery solowej. Na pytanie "Czy nie tęsknisz za sceną?" Dieter odpowiedział: "Uważam, że kłopotliwym jest stanie na scenie w wieku 50 lat i udawanie młodego. Trzeba wiedzieć, kiedy przestać.". Czy zatem nici z trasy koncertowej i solowych nagrań?
Wiadomość za www.bohlen-fanpage.de 

09.12.2004 - Wczoraj na Moskiewskim Stadionie Olimpijskim odbył się Trzeci Międzynarodowy Festiwal Muzyczny "DISCO of 80s". Jak wiemy wśród zaproszonych gwiazd był Thomas Anders. Wykonał on na żywo trzy piosenki: "Independent Girl", "Brother Louie" oraz "You're My Heart, You're My Soul". 

Czytaj więcej...

Plakat reklamujący festiwal

05.12.2004 - W czwartek (2 grudnia) telewizja ZDF w programie "Leute Heute" wyemitowała materiał z otwarcia nowego salonu sieci komórkowej O2. Jednym z gości całej ceremonii był Dieter (który jak wiemy ma z O2 podpisany kontrakt reklamowy). Najważniejszym dla nas punktem całej uroczystości było wykonanie przez Dietera na żywo (z akompaniamentem pianina) piosenki "We Have A Dream".
Więcej informacji na www.bohlen-fanpage.de i Bild.de

Dieter Bohlen - zdjęcie RTL

03.12.2004 - Ogłoszone zostało najnowsze notowanie niemieckiej listy najlepiej sprzedających się płyt. Yvonne Catterfeld z albumem "Farben meiner Welt" spadła na 54 pozycję. Innych płyt związanych z Dieterem i Thomasem na liście nie ma.

Czytaj więcej...

Media Control

01.12.2004 - W wywiadzie dla "Westfalenpost" Thomas poinformował, że w przyszłym roku wyda Live-Unplugged-DVD nagrane z 12-osobowym zespołem. Płyta będzie zawierała przede wszystkim amerykańskie standardy muzyczne. "Zagramy znane utwory, a także własne kompozycje". Wygląda więc na to, że Thomas na dobre zrezygnował z brzmienia Modern Talking...


Dziś 19.06.2024
Kalendarium: premiera albumu Daniela Schuhmachera "The Album" (2009)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
Google