Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
News

News - archiwum listopad 2011


28.11.2011 - Pietro Lombardi i Sarah Engels ponownie w duecie

W najbliższy piątek oprócz drugiego albumu Pietro Lombardiego zatytułowanego "Pietro Style" ukaże się jeszcze jedna nowość z gwiazdą tegorocznej edycji DSDS w roli głównej. Jako elektroniczny singiel wydana zostanie piosenka "It's Christmas Time", w której Lombardiemu partnerowała będzie Sarah Engels. Tracklista zawiera wyłącznie ten jeden utwór. Co ciekawe, na albumie Lombardiego ta sama piosenka znajdzie się w jeszcze jednej wersji - bez świątecznego tekstu jako "When Your Heart Is Missing A Beat".

Źródło: amazon.de

Skomentuj... >>>

22.11.2011 - Thomas Anders w duecie z Kamalią Zahoor

Ukraińska piosenkarka i była laureatka konkursu Mrs. World Kamalia Zahoor zapowiedziała na luty 2012 premierę duetu z Thomasem Andersem. Wspólna piosenka jest konsekwencją rozpoczęcia przez wokalistkę współpracy z obecnym muzycznym partnerem Thomasa - Uwe Fahrenkrogiem-Petersenem.
Duet ma zostać zaprezentowany po raz pierwszy 4 lutego 2012 w Kijowie podczas ceremonii wręczenia ukraińskich nagród YUNA.

Źródło: facebook.com/kamaliya.zahoor

Skomentuj... >>>

Wygląda na to, że przegrana Thomasa Andersa w procesie wytoczonym przez jego byłą żonę Norę Balling spowodowała jednak opóźnienie w planach wydania czytanej wersji autobiograficznej książki "100 Prozent Anders". Przedstawiciel wytwórni utrzymywał z początku, że data 25 listopada jest jak najbardziej realistyczna, jednak teraz premiera audiobooka została oficjalnie przełożona na 2 grudnia 2011... >>> 

Źródło: sonymusic.de

Skomentuj... >>>

14.11.2011 - Lista utworów albumu Pietro Lombardiego "Pietro Style" (aktualizacja z 12.11.2011)

Opublikowana została oficjalna lista piosenek, jakie znajdą się na drugim albumie Pietro Lombardiego zatytułowanym "Pietro Style". Producentem i autorem wszystkich kompozycji jest Dieter Bohlen, a premierę płyty zaplanowano na 2 grudnia.

Na wersję podstawową albumu będzie składało się 12 piosenek, w tym znane z wydanego wczoraj singla "Goin' To L.A." i "It's Christmas Time"... >>> 

Źródło: musicload.de

Skomentuj... >>>

09.11.2011 - Specjalna audycja z muzyką Dietera i Thomasa w Radiu Top80

W najbliższy piątek, 11 listopada od godz. 18:00 do 19:00 w internetowym Radiu Top 80 wyemitowana zostanie audycja poświęcona muzyce Dietera Bohlena i Thomasa Andersa. Tym razem swoje ulubione utwory wybrał nasz kolega z forum - Dr_Mabuse. W czasie audycji pojawią się dwa konkursy: stały, którego nagrodą jest możliwość ułożenia listy piosenek następnej takiej audycji oraz specjalny. Nagrodą w drugim z nich będzie bilet na koncert Thomasa Andersa w katowickim Spodku
Zapraszamy na stronę radia Top80 - www.top80.pl.

Źródło: informacja własna

Skomentuj... >>>

05.11.2011 - Thomas Anders przegrywa proces wytoczony przez Norę

Sąd w Koblencji przyznał w piątek rację Norze Balling w procesie wytoczonym byłemu mężowi. Thomas Anders został pozwany za naruszenie ustaleń umowy rozwodowej, na mocy której miał powstrzymywać się od ujawniania pewnych treści odnoszących się do małżeństwa z Norą. Te znalazły się jednak w autobiografii wokalisty zatytułowanej "100 Prozent Anders". Rzeczone fragmenty muszą zostać usunięte z książki, a Thomas nie może ich rozpowszechniać także w żaden inny sposób.
Na 25 listopada zaplanowano premierę audiobooka i wytwórnia Sony Music utrzymuje, że termin ten pozostaje aktualny.

Źródło: bild.de

Skomentuj... >>>

04.11.2011 - Thomas Anders wystąpi w przyszłym roku w Szczecinie

Miło nam poinformować, że na sobotę, 26 maja 2012 r. zaplanowano koncert Thomas Andersa w Szczecinie. Odbędzie się on w Teatrze Letnim - czteroipółtysięcznym amfiteatrze umiejscowionym w malowniczym Parku Kasprowicza. 

Bliższe informacje na temat koncertu, biletów, dojazdu na miejsce i noclegu opublikujemy wkrótce.

Źródło: inf. własna na podstawie Solaris Music Management

Skomentuj... >>>

Management Pietro Lombardiego opublikował dziś informację prasową dotyczącą jego nowego albumu - "Pietro Style". Prace nad płytą rozpoczęły się późnym latem, a za jej zawartość odpowiedzialny jest oczywiście Dieter Bohlen. Na albumie znaleźć ma się dwanaście piosenek, zróżnicowanych pod względem stylu. Album otworzy nowy singiel wokalisty - "Goin' To L.A."... >>> 

Źródło: 313music.de

Skomentuj... >>>


Dziś 16.07.2024Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
Google