Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
News

News - archiwum listopad 2009


Przed wczorajszym występem na scenie moskiewskiego Stadionu Olimpijskiego, Dieter Bohlen wziął udział w krótkiej konferencji prasowej. W relacjach zza kulis możemy przeczytać, że Dieter nie zachwycił dziennikarzy swoim zachowaniem. Miał nie okazywać specjalnego zainteresowania ich pytaniami, a po występie pospiesznie opuścił teren Stadionu Olimpijskiego.
Oto tłumaczenie pytań zadanych na konferencji prasowej..  >>>

Źródło: modern-talking.ru, dieter-bohlen.ru

27.11.2009 - Thomas Anders kręci nowy teledysk

Wbrew wcześniejszym informacjom, Thomas Anders nie zaprezentował dziś swojego nowego teledysku, lecz dopiero pojawił się na jego planie. Klip do utworu "Why Do You Cry" był kręcony w moskiewskim klubie Soho Rooms, materiał na ten temat zamieścił jeden z rosyjskich portali.
Z przytoczonej tam wypowiedzi Thomasa wynika, że nowej płyty możemy spodziewać się w lutym lub marcu przyszłego roku.

Źródło: kp.ru

27.11.2009 - Dieter Bohlen wystąpił w Moskwie

Zakończył się właśnie występ Dietera na festiwalu Diskoteka-80 w Moskwie. Wykonane zostały trzy piosenki Blue System ("Love Me On The Rocks", "My Bed Is Too Big", "Magic Symphony") oraz mix refrenów piosenek Modern Talking w nieco dłużej wersji niż ta, którą mieliśmy okazję usłyszeć trzy lata temu na tym samym festiwalu (na zakończenie pojawił się jeszcze raz utwór "You're My Heart, You're My Soul"). Wszystkie piosenki zostały wykonane z playbacku.

Źródło: informacja własna

23.11.2009 - Zamiast "Good Karma" - "Strong"?

Nieoczekiwane wieści o nowej płycie Thomas Andersa napłynęły do nas z Moskwy. Wygląda na to, że gotowy jest już nie tylko promujący ją singiel, ale nawet wideoklip do niego. Premiera teledysku do "Why Do You Cry", utworu pochodzącego z płyty "Strong" ma odbyć się 27 listopada w ekskluzywnym moskiewskim klubie Soho Rooms.
Tego samego dnia klip ma być też zaprezentowany online.

Źródło: sohorooms.com

15.11.2009 - Thomas Anders na MySpace

Na początku przyszłego roku mamy doczekać się wreszcie nowej płyty Thomasa Andersa i wygląda na to, że w jej promocję w internecie angażowane będą całkiem spore siły. Po Facebooku, Thomas uruchomił swój oficjalny profil w innym popularnym serwisie społecznościowym - MySpace. W tej chwili można znaleźć tam trzy znane już piosenki, kilka linków do teledysków z serwisu YouTube i sporą ilość zdjęć.
Adres profilu to www.myspace.com/thomasandersofficial

Źródło: informacja własna

23 listopada ukaże się drugi album zespołu Moving Heroes zatytułowany "Born To Win". Grupa w bliżej nieokreślony sposób związana jest z Dieterem Bohlenem - sam Dieter odmawia komentarzy na ten temat, a wedle doniesień prasowych nie bierze on udziału w komponowaniu piosenek. Zazwyczaj opisywany jest jako producent wykonawczy, pełniący bardziej rolę doradcy zespołu niż osoby odpowiedzialnej bezpośrednio za muzykę. Autorką piosenek jest jedna z wokalistek..  >>>

Źródło: moving-heroes.ru, dailyshow.ru

W komunikatach prasowych, której ukazały się w związku z uczestnictwem Thomasa Andersa w produkcji casting-show rosyjskiej telewizji STS pojawiło się kilka informacji, które zaskoczyły fanów. Mowa była m.in. o wydaniu nowego albumu w Rosji bez żadnych informacji o premierze w innych krajach. Redakcja serwisu thomasanders-online.com postanowiła rozwiać te wątpliwości u źródła, pytając samego Thomasa. Oto tłumaczenie najważniejszych wypowiedzi...  >>>

Źródło: thomasanders-online.de

10.11.2009 - "Club Tropicana" złotą płytą, reedycji "The Album" nie będzie

Skomponowany i wyprodukowany przez Dietera Bohlena album Marka Medlocka "Club Tropicana" doczekał się w Niemczech statusu złotej płyty. Łączna sprzedaż pierwszego wydania albumu oraz jego reedycji przekroczyła kilka dni temu granicę 100.000 egzemplarzy.
Były podopieczny Dietera i zwycięzca tegorocznej edycji programu DSDS Daniel Schuhmacher zrezygnował z kolei z wydania zaplanowanej na grudzień reedycji swojej debiutanckiej płyty "The Album". Zamiast tego w lutym 2010 ukaże się zupełnie nowy album tego wokalisty, pozbawiony piosenek Bohlena.

Źródło: 313music.de


Dziś 18.06.2024Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
Google