Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
News

News - archiwum listopad 2006


28.11.2006 - Sensacji nie ma - Thomas wyklucza powrót

Powrotu Modern Talking nie będzie - Thomas Anders w dzisiejszym programie Exclusiv stanowczo wykluczył taką ewentualność. "Nie, nie, za żadne pieniądze" - tak odpowiedział na pytanie o możliwość powrotu do śpiewania z Dieterem Bohlenem. Dieter w dzisiejszym Exclusiv przyznał zresztą, że nawet o tym nie rozmawiał. A zatem - kolejna jednodniowa sensacja plotkarskiego magazynu RTL.

Źródło: RTL

Teoretycznie żadna to nowość, gdyż już od jakiegoś czasu Dieter mówi od Thomasie jakby milej, nie odcina się też od własnej działalności scenicznej tak jak jeszcze choćby dwa lata temu. W "Bizarre Bizarre" z ostatniej solowej płyty wplótł słowa "nigdy nie będzie końca Modern Talking", podczas sobotniego koncertu w Moskwie tytułował Thomasa Andersa swoim przyjacielem, nie wykluczał też, że następnym razem pojawią się tam razem. Fakty te były wodą na młyn plotkarskiego magazynu telewizji RTL "Exclusiv"... >>> 

Źródło: RTL

25.11.2006 - Nic Tylko Prawda - Engelbert Humperdinck

Od dziś, dzięki Blue Forever możemy cieszyć się kolejnym przetłumaczonym rozdziałem książki Dietera "Nichts als die Wahrheit". Tym razem poczytamy o współpracy z Engelbertem, jego problemach z popularnością pod koniec lat 80-tych oraz drobnej wadzie słuchu, która nieco utrudniała pracę z nim w studio. Jak zwykle, zapraszam na www.nictylkoprawda.republika.pl 
Miłej lektury!

Źródło: nictylkoprawda.republika.pl

24.11.2006 - ...i po koncercie!

Pierwszy solowy występ Dietera od 9 lat za nami. Tak jak zapowiadano - na scenie moskiewskiego Stadionu Olimpijskiego zagrał cztery piosenki:

  1. My Bed Is Too Big
  2. Magic Symphony
  3. Under My Skin
  4. Modern Talking Megamix... >>> 

Źródło: informacja własna

24.11.2006 - Dziś występ Dietera w Moskwie

Wczoraj, o godzinie 18:10 Dieter Bohlen pojawił się w Moskwie. Dziś, jako główna gwiazda festiwalu Diskoteka-80 zagra na scenie moskiewskiego Stadionu Olimpijskiego cztery utwory. Jak możemy przeczytać na stronie dieter-bohlen.ru - będą to "My Bed Is Too Big", "Under My Skin", "Magic Symphony" oraz przygotowany specjalnie na tę okazję megamix przebojów Modern Talking. 
Dobrą informacją jest fakt, że organizatorzy planują transmisję internetową koncertu - od godziny 18:45 czasu lokalnego (w Polsce będzie to 16:45) na stronie www.disco80.ru.

Źródło: dieter-bohlen.ru, avtoradio.ru

23.11.2006 - Rusza czwarta edycja Deutschland sucht den Superstar

10 stycznia 2007 o godzinie 20:15 rozpocznie się emisja czwartej edycji Deutschland sucht den Superstar. W jury zasiądzie oczywiście Dieter Bohlen, wraz z nim Heinz Henn i Anja Lukaseder. Odcinki castingowe nadawane będą w środy i soboty, koncerty finałowe tradycyjnie już w sobotnie wieczory. Tym razem specjalna strona z newsami DSDS nie powstanie, wszystkie informacje będę przekazywał w specjalnie utworzonym temacie na forum.

Źródło: quotenmeter.de

21.11.2006 - Thomas Anders Party

Już od dawna pierwszy weekend stycznia jest dla fanów Thomasa Andersa bardzo ważny. W ten właśnie weekend w Koblencji odbywa się Thomas Anders Party, gdzie każdy ma okazję spotkać się osobiście z Thomasem oraz innymi fanami z całego świata. Nieodłączną częścią spotkania jest unikalna możliwość zrobienia sobie zdjęcia z Thomasem, a także mały koncert (w tej kwestii żadne plany na nie zostały ujawnione)... >>> 

Źródło: thomasanders-online.de

18.11.2006 - Terminy najbliższych koncertów Thomasa

Podane zostały kolejne terminy koncertów Thomasa Andersa, o występach w Polsce brak informacji:

  • 1 grudnia - Joszkar-Oła (Rosja)

  • 2 grudnia - Czeboksary (Rosja)

  • 10 grudnia - Krasnodar (Rosja)

  • 11 grudnia - Rostów (Rosja)

  • 13 grudnia - Wołgograd (Rosja)

W planach są także występy w Toronto, Chicago i Miami.

Źródło: thomas-anders.ru, thomas-anders.com

14.11.2006 - Album Marka Ashleya bez piosenek Dietera

Wbrew wcześniejszym zapowiedziom, Markowi Ashleyowi nie udało się umieścić na nowym albumie nagrań Dietera Bohlena. Płyta, która ukaże się na początku 2007 roku będzie wyprodukowana przez Luisa Rodrigueza i Amadeusa Crotti, a cztery premierowe nagrania można już teraz odsłuchać na oficjalnej MySpace'owej stronie Marka: http://www.myspace.com/markashley1 

Źródło: informacja własna na podstawie Team 33

01.11.2006 - www.moderntalking.pl

Dziś strona www.moderntalking.aplus.pl przekształciła się w www.moderntalking.pl.
Stary adres oczywiście będzie funkcjonował równolegle z nowym, przynajmniej przez najbliższe pół roku. W funkcjonalności strony nie powinno zmienić się nic, natomiast wszystkich użytkowników forum proszę o logowanie się już w nowej domenie - www.moderntalking.pl/forum.

Źródło: informacja własna

 


Dziś 18.06.2024Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
Google