Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
News

News - archiwum listopad 2004


28.11.2004 - Opublikowana została lista wykonawców nominowanych do nagrody "BRAVO-Otto: Die Supersänger 2004". Jest wśród nich dwoje wykonawców, którzy w tym roku współpracowali z Dieterem: Yvonne Catterfeld i Alexander. Głosować można na stronach niemieckiego Bravo.

25/26.11.2004 - Mamy do czynienia z niespotykaną dotąd sytuacją. Wydanie singla Patrick Dewayne "Gemeinsam" zostało odwołane. Co jest tego przyczyną? Najprawdopodobniej chodzi o bardzo słabą sprzedaż albumu "Close Up". Najwyraźniej BMG uznało, że nie sensu wydawać kolejnej płyty artysty który nie potrafi znaleźć sobie większej grupy słuchaczy na rynku muzycznym. Szkoda tylko, że na tej płycie miała być piosenka Dietera.

Patrick Dewayne - Gemeinsam - wydanie singla wstrzymane.

26.11.2004 - Ogłoszone zostało najnowsze notowanie niemieckiej listy najlepiej sprzedających się płyt. Yvonne Catterfeld z albumem "Farben meiner Welt" utrzymała 52 pozycję. Innych płyt związanych z Dieterem i Thomasem na liście nie ma.

Czytaj więcej...

Media Control

20.11.2004 - Na stronach muzycznego portalu Musicline.de można przesłuchać 30-sekundowe fragmenty wszystkich utworów zawartych na singlu "Gemeinsam". Będzie do tego potrzebny program Real Player. 

Przejdź na stronę Musicline...

 

Patrick Dewayne - Gemeinsam

19.11.2004 - Ogłoszone zostało najnowsze notowanie niemieckiej listy najlepiej sprzedających się płyt. Yvonne Catterfeld z albumem "Farben meiner Welt" spadła na 52 pozycję. Innych płyt związanych z Dieterem i Thomasem na liście nie ma.

Czytaj więcej...

Media Control

18.11.2004 - Wiemy już jak będzie wyglądała okładka singla Patricka Dewayne "Gemeinsam". Co ciekawe - niektóre sklepy internetowe (np. Amazon.de) podają, iż na płytce znajdziemy tylko dwie wersie utworu - radiową i orkiestralną. Oby okazało się to jedynie błędem przy wprowadzaniu danych. 
Kompozytorem i producentem piosenki jest Dieter Bohlen, tekst napisali Bohlen, Dewayne i Brix, aranżerem jest Lalo Titenkov.

Patrick Dewayne - Gemeinsam

16.11.2004 - Po raz kolejny przełożona została premiera płyty DVD "Farben meiner Welt" Yvonne Catterfeld. Ukaże się ona nie jak wcześniej planowano 29 listopada a 6 grudnia. Co jest powodem przesunięcia premiery o tydzień - nie wiadomo. Być może wpływ na to ma fakt, iż 29 ukaże się singiel "Gemeinsam" Particka Dewayne, który adresowany jest do podobnej grupy słuchaczy co płyta Yvonne.

Yvonne Catterfeld - Farben meiner Welt DVD

13/15.11.2004 - BMG opublikowało listę utworów na singel "Gemeinsam" Patricka Dewayne:

  1. Gemeinsam (Radio Version) 3:49

  2. Gemeinsam (Orchester Version) 4:14

  3. Gemeinsam (Instrumental) 3:49

Autorami piosenki są Dieter Bohlen, Patrick Dewayne i Brix.

Patrick Dewayne

12.11.2004 - Na stronie www.patrick-dewayne.de/content/musik.html można przesłuchać (w formacie Real Audio - potrzebny program Real Player)  półtoraminutowy fragment najnowsze produkcji Dietera Bohlena - piosenki "Gemeinsam" w wykonaniu Patricka Dewayne'a. Myślę, że warto z tej okazji skorzystać gdyż kawałek ten wbrew zapowiedziom wcale nie okazał się typową balladą.

Patrick Dewayne

12.11.2004 - Ogłoszone zostało najnowsze notowanie niemieckiej listy najlepiej sprzedających się płyt. Yvonne Catterfeld z albumem "Farben meiner Welt" utrzymała zeszłotygodniową 37 pozycję. Innych pozycji związanych z Dieterem i Thomasem nie ma.

Czytaj więcej...

Media Control

06.11.2004 - BMG podało tracklistę płyty "Close Up" Patricka Dewayne wraz z nazwiskami autorów poszczególnych nagrań. Na płycie będzie tylko jeden utwór Dietera - "Gemeinsam", który zresztą dwa tygodnie po premierze albumu wyjdzie na singlu.

Czytaj więcej...

Patrick Dewayne - Close Up. Premiera: 15 listopada

06.11.2004 - BMG podało tracklistę płyty DVD Yvonne Catterfeld "Farben meiner Welt". Nie mamy niestety zapisu koncertu, na płycie znajdziemy teledyski oraz materiały dotyczące powstawaniu albumu. Są oczywiście klipy do dwóch nagrań Dietera: "Für dich" i "Du hast mein Herz gebrochen". Oto kompletna tracklista:

  1. Der Beginn einer wunderbaren Freundschaft

  2. Kurztripp nach London zu Dave Stewart...

Czytaj więcej...

Yvonne Catterfeld - Farben meiner Welt DVD

05.11.2004 - Ogłoszone zostało najnowsze notowanie niemieckiej listy najlepiej sprzedających się płyt. Znalazła się na niej tylko jedna pozycja z "naszej" działki: album Yvonne Catterfeld "Farben meiner Welt" (37 pozycja). Po zaledwie jednym tygodniu obecności listę opuścił Thomas Anders z singlem "Just Dream".

Czytaj więcej...

Media Control

04.11.2004 - A jednak! 29 listopada ukaże się singiel z hymnem tegorocznej edycji RTL Spendenmarathon. Piosenka "Gemeinsam" będzie oczywiście kompozycją Dietera, a wykonywać ją będzie Patrick Dewayne. Numer katalogowy singla to 82876 66920 2. Sam utwór będziemy mogli prawdopodobnie usłyszeć już 2 tygodnie wcześniej na albumie "Close Up".

Czytaj więcej...

Patrick Dewayne - Close Up. Premiera: 15 listopada

03.11.2004 - Premiera płyty DVD Yvonne Catterfeld "Farben meiner Welt" została (to w wypadku jej płyt już chyba tradycja) przełożona o tydzień, na 29 listopada. Zgodnie z tym, co napisano na jej oficjalnej stronie internetowej znajdziemy tam wszystkie jej teledyski + "making of", różne występy na żywo, materiały ze studia, sesji fotograficznych i backstage'u, oraz wiele, wiele więcej.

Znamy także wygląd okładki płyty.

Yvonne Catterfeld - Farben meiner Welt DVD

03.11.2004 - 8 grudnia Thomas Anders wystąpi na moskiewskim festiwalu "Radio Show 2004". Impreza zostanie pokazana w jednej z rosyjskich stacji TV, bardzo prawdopodobne że będzie nią dość popularna w polskich sieciach kablowych ORT1. Obok Thomasa będziemy mogli zobaczyć m.in. C.C.Catch, Bad Boys Blue i duet Baccara. Szczegóły na stronie www.disco80.ru

Thomas Anders


Dziś 18.06.2024Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
Google