Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
News

News - archiwum październik 2009


14.10.2009 - Zmarł Al Martino

Wczoraj w Springfield (USA) w wieku 82 lat zmarł Al Martino. Ten amerykański wokalista włoskiego pochodzenia naprawdę nazywał się Alfred Cini, a największe sukcesy święcił w latach 60. kiedy to nagrał m.in. przebój "Spanish Eyes".
Piosenka ta w nowej wersji znalazła się w 1993 roku na albumie "The Voice To Your Heart" w całości wyprodukowanym przez Dietera Bohlena. 

Źródło: spiegel.de

Thomas Anders przyjął propozycję rosyjskiej stacji telewizyjnej STS (СТС) i wiosną przyszłego roku zasiądzie w jury nowego muzycznego casting-show. 
"Chodzi o to, żeby utworzyć rosyjski girlsband. Program jest też zorientowany na mnie, będę tam głównym jurorem". Format programu będzie przypominał Idola, najpierw w różnych miastach odbędą się castingi, później w sobotnie wieczory w Moskwie finalistki będą występowały na żywo...  >>>

Źródło: welt.de

Zarówno w wypadku Thomasa Andersa jak i Dietera Bohlena najbliższe miesiące zapowiadają się pracowicie. Efekty tej pracy będą co prawda zupełnie różne, jednak obydwaj już teraz zapraszają odpowiednio na spotkanie fanów i przed ekrany telewizorów.
Na nieco ponad cztery miesiące przed doroczną imprezą fanklubową, Thomas Anders przesłał zaproszenie do potencjalnych uczestników. "International Fan Day" (tak oficjalnie będzie nazywało się tegoroczne Party) odbędzie się...  >>>

Źródło: thomas-anders.com, Stuttgarter-Nachrichten.de


Dziś 16.07.2024Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
Google