Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
News

News - archiwum październik 2004


29.10.2004 - Ogłoszone zostało najnowsze notowanie niemieckiej listy najlepiej sprzedających się płyt. Znalazły się na niej dwie pozycje związane z Thomasem i Dieterem. Album Yvonne Catterfeld  za sprawą swojej reedycji powrócił na listę - pozycja 25. Singiel Thomasa Andersa "Just Dream" zadebiutował na miejscu 64.

Czytaj więcej...

Media Control

29.10.2004 - Równo 20 lat temu, 29 października 1984 do sklepów trafił debiutancki singiel Modern Talking "You're My Heart, You're My Soul". W ciągu kilku kolejnych miesięcy utwór stał się numerem 1 w dziewięciu państwach, a w 16 dotarł do pierwszej dziesiątki najlepiej sprzedających się singli. W sumie sprzedano ponad 10 milionów egzemplarzy tej płytki.

Modern Talking - singiel 12" You're My Heart, You're My Soul. Design: Ariola-Eurodisc/Studios

27.10.2004 - Najnowsze informacje dotyczące lutowej trasy koncertowej Dietera: wedle nieoficjalnych informacji ma ona wyglądać tak, jak trasa koncertowa finalistów pierwszej edycji Deutschland sucht den Superstar. Dieter będzie grał, natomiast śpiewać będą inni wokaliści. Jak będzie w praktyce - dowiemy się zapewne dopiero w lutym.

Dieter Bohlen

26.10.2004 - Najnowszy singiel Thomasa "Just Dream" już w piątek zadebiutuje na niemieckiej liście najlepiej sprzedających się singli. Nie będzie to niestety debiut okazały - zaledwie 64 pozycja. Jest to najgorszy wynik spośród wszystkich wydanych w zeszłym tygodniu przez BMG singli.
Najlepiej wypadł Alexander z "Here I Am" (19 pozycja).

#64 - Thomas Anders - Just Dream

20.10.2004 - Na stronie www.rtlmusik.de pojawił się zapis zarejestrowanego wczoraj akustycznego koncertu Alexandra. Publiczność liczyła zaledwie 40 osób, byli to szczęśliwcy którzy zaproszenia na występ wygrali w konkursach. Alex wykonał 9 piosenek, w tym 4 autorstwa Dietera.

Czytaj więcej...

Akustyczny koncert Alexandra

20.10.2004 - Dziś na stronie www.viva.tv odbył się kolejny czat z Alexandrem. Tym razem udało mi się uzyskać odpowiedź na pytanie znacznie ważniejsze niż ostatnio. Otóż kolejny album zostanie wyprodukowany bez udziału Dietera. 

Zapis czata jest już dostępny na forum.
Przejdź do forum...

Alexander Klaws - © Upfront / Sebastian Schmidt

17.10.2004 - Dziś na stronie www.viva.tv odbył się czat z Alexandrem. Pytań było mnóstwo, niestety mi udało się uzyskać odpowiedź tylko na jedno: po trasie koncertowej być może zostanie wydana płyta DVD.

Zapis czata za kilka dni będzie można znaleźć na stronie
www.viva.tv/index.php?action=kongtent_show_page&page=286 

Alexander Klaws - © Upfront / Sebastian Schmidt

16.10.2004 - Dieter w związku z kampanią reklamową serii zapachowej Provocation stworzył dwa dzwonki do komórek, które są do ściągnięcia jako pliki MP3 ze strony
www.provocation-dieter-bohlen.de
.

Bezpośrednie linki do dzwonków:
http://www.provocation-dieter-bohlen.de/ton1.zip
http://www.provocation-dieter-bohlen.de/ton2.zip

Dieter Bohlen - Provocation

15.10.2004 - Prace nad nową wersją strony przebiegły szybciej niż przewidywałem, dlatego też już dzisiaj nowa jej wersja zastępuje starą. Błędy w jej funkcjonowaniu teoretycznie nie mają prawa się już pojawiać Jeśli jednak znajdziesz coś, co nie działa - napisz: arcrack@poczta.onet.pl. 

Stara, ramkowa, już nie aktualizowana wersja strony jest nadal dostępna pod adresem:
www.vlo.gotdns.org/~arcrack/index_stara.htm 

 
 

15.10.2004 - Pojawiły się pierwsze szczegóły dotyczące przyszłorocznych koncertów Dietera w Rosji. Będzie ich dziesięć, na każdym zjawić ma się około 30 000 widzów co oznacza, że najprawdopodobniej będą one grane na świeżym powietrzu. Nadal nie wiadomo z jakim repertuarem wystąpi Dieter.

Dieter podczas rosyjskiego tournne Blue System w roku 1989. 13 koncertów pomiędzy 3 a 16 listopada zgromadziło w sumie 400 000 widzów.

14.10.2004 - Od dziś strona dostępna jest w nowej szacie graficznej. Przez jakiś czas część rzeczy może nie funkcjonować prawidłowo, dlatego też proszę Was o cierpliwość. Póki co nie będzie ona też aktualizowana. Będę wdzięczny za wszystkie informacje o elementach strony nie funkcjonujących prawidłowo. Mój mail: arcrack@poczta.onet.pl. 

Stara, ramkowa, ale wciąż na bieżąco aktualizowana wersja strony jest nadal dostępna pod adresem: www.vlo.gotdns.org/~arcrack/index.htm 

 

09.10.2004 - Organizowany przez telewizję RTL "Spendenmarathon" to akcja zbiórki pieniędzy na cele dobroczynne, w której udział biorą znane postacie niemieckiego życia publicznego. Dieter Bohlen zgodził się stworzyć hymn dla tegorocznej (dziewiątej już) edycji Spendenmarathonu, która odbędzie się 26 listopada. Póki co nie wiemy, kto będzie wykonawcą tego utworu ani czy ukaże się on na singlu.

 

05.10.2004 - 22 listopada ukaże się płyta DVD Yvonne Catterfeld "Farben meiner Welt". Co na niej znajdziemy? Oczywiście teledyski Yvonne, zapis koncertu, i zapewne kilka dodatków. Więcej informacji wkrótce. Numer katalogowy płytki to 82876 66189 9.

 

04.10.2004 - Okładka oficjalnego wydania "Just Dream":

Mamy też kolejny konkurs związany z nowym singlem Thomasa "Just Dream", tym razem zorganizowany przez właścicieli strony www.thomasanders-online.de. Do wygrania są trzy promo-single "Just Dream" z autografami Thomasa. Ich tracklista jest następująca:

  1. Ballade 3:58
  2. Radio Remix 2:27
  3. Extended Remix 3:27

Żeby wziąć udział w losowaniu nagród należy do 13 października wysłać maila ze swoimi danymi (imię, nazwisko, adres)  na adres justdream@thomasanders-online.com

 

02.10.2004 - Drobne korekty w trackliście reedycji albumu Yvonne Catterfeld "Farben meiner Welt" Jej nową wersję można znaleźć na stronie z opisem albumu.

 


Dziś 16.07.2024Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
Google