Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
News

News - archiwum wrzesień 2010


30.09.2010 - Ukraińskie nowości od Moving Heroes

Nawiązanie przez zespół Moving Heroes kontaktu z ukraińskim oddziałem wytwórni Universal zaowocowało kilkoma nowymi pozycjami płytowymi. Rosyjskie podopieczne Dietera Bohlena (do których sam zainteresowany nie przyznaje się) nakręciły ostatnio teledyski do piosenek "Life Is Hard" oraz "Country Of The Sun", wydały je na specjalnej płycie DVD, wypuściły singiel z pierwszym z tych nagrań, a ponadto nagrały swoją wersję utworu "You're My Heart, You're My Soul"... >>>

Źródło: Moving-Heroes.com

Koncerty Thomasa Andersa w Kielcach były wyjątkowym wydarzeniem dla wielu polskich fanów, czego najlepszym dowodem są setki postów na ten temat jakie pojawiły się na naszym forum dyskusyjnym. Teraz, gdy emocje powoli opadają możemy skupić się na najbliższej przyszłości - premierze nowego albumu czy nowego teledysku. Thomas opowie o nich osobiście w wywiadzie, jakiego zgodził się udzielić dla swojego polskiego fanklubu. Zachęcamy też do udziału w konkursie.... >>>

Źródło: informacja własna

16.09.2010 - Oficjalna okładka "Schwerelos"

Opublikowana została oficjalna okładka albumu Andrei Berg "Schwerelos" - produkcji Dietera Bohlena, mającej się ukazać za niewiele ponad miesiąc.
Wiemy też, że piosenka "Ich liebe das Leben", która będzie dodatkiem do płyty przy jej zakupie w sklepie Weltbild nie jest kompozycją Dietera. Utwór ten ukazał się jeszcze w lipcu na singlu promo i stąd jego obecność na nowym albumie wokalistki.

Źródło: weltbild.de

Kieleckie koncerty Thomasa Andersa były istotnym tematem dla lokalnych mediów. Amfiteatr Kadzielnia kilka tygodni po zakończeniu długo oczekiwanego remontu gościł bowiem gwiazdę, jakiej stolica Świętokrzyskiego jeszcze nie widziała.
W papierowym wydaniu gazety Echo Dnia ukazała się ilustrowana kilkoma zdjęciami relacja z koncertu. W wydaniu elektronicznym zamieszczono dodatkowo obszerną galerię oraz materiał wideo. Kolejną porcję zdjęć można znaleźć także na portalu Moje Miasto Kielce... >>>

Źródło: Echo Dnia (Kielce), Moje Miasto Kielce

W obecności kompletu publiczności odbył się pierwszy z weekendowych koncertów Thomasa Andersa w kieleckim Amfiteatrze Kadzielnia. Czy był to najbardziej udany z występów Thomasa w Polsce w ostatnich latach? Moim zdaniem tak. Cały czas bowiem w głowie siedzą emocje i wrażenia z nim związane. Wyjątkowość miejsca i wspaniale reagująca publiczność były tego wieczoru istną mieszanką wybuchową. Istotną rolę w budowaniu show miały m.in. efektowne elementy oprawy przygotowane przez Thomas Anders Fan-Club Polska... >>>

Źródło: informacja własna

09.09.2010 - "Schwerelos" będzie dostępny w specjalnej edycji

Album Andrei Berg "Schwerelos" ukaże się w specjalnej edycji dla klientów sklepu Weltbild. Od standardowego wydanie będzie się odróżniał obecnością dodatkowego utworu - "Ich liebe das Leben" w wersji Discofox. Można z tego wnioskować, iż właśnie ta piosenka będzie promowała nową płytę w mediach.
Prezentowana okładka to wstępny projekt, jej ostateczna wersja podobnie jak pełna lista utworów nie są jeszcze znane.

Źródło: weltbild.de

06.09.2010 - Oficjalnie: Dieter Bohlen nowym producentem Andrei Berg

Medialne spekulacje odnoszące się do współpracy Andrei Berg i Dietera Bohlena znalazły swoje potwierdzenie wczoraj w programie telewizji ZDF Fernsehgarten. Wokalistka oficjalnie ujawniła w nim, że Bohlen będzie kompozytorem i producentem piosenek z jej nowego album "Schwerelos". 
Z uwagi na charakter muzyki wykonywanej przez Andreę Berg, nie doczekamy się typowego singla promującego album. Niektóre piosenki z niego pochodzące będą jednak wykonywane w programach telewizyjnych.

Źródło: informacja własna

06.09.2010 - Plan koncertów Thomasa Anders w Kielcach i podsumowanie konkursów

W przeciągu ostatnich kilku tygodni wraz z Thomas Anders Fan-Club Polska przeprowadzaliśmy konkursy, w którym mieliście szansę na zdobycie wejściówki na koncerty Thomasa w Kielcach. Kompletna lista zwycięzców dostępna jest na stronie Thomas Anders Fan-Club Polska.
Znajdziecie tam też plany koncertów Thomasa Andersa w Kielcach, które otrzymaliśmy od organizatora imprezy oraz ogólne warunki uczestnictwa w imprezie.

Źródło: informacja własna

03.09.2010 - Thomas Anders w Kielcach - konkurs finałowy

To już ostatni konkurs, jaki przeprowadzamy w związku z koncertami Thomasa Andersa w Kielcach. Tym razem nie ma pytania, na które trzeba odpowiedzieć, a nagrodami nie są bilety. Zadaniem dla uczestników będzie stworzenie własnej relacji z kieleckich koncertów, a wśród nagród mamy m.in. osobiste spotkanie z Thomasem Andersem przed jego kolejnym polskim koncertem! Po szczegóły zapraszamy na stronę Thomas Anders Fan-Club Polska.

Źródło: informacja własna

02.09.2010 - Album Andrei Berg ukaże się w październiku

Na 22 października należąca do Sony Music wytwórnia Ariola zaplanowała premierę nowego albumu Andrei Berg. Zgodnie z medialnymi doniesieniami, wokalistka rozstała się ze swoim długoletnim producentem Eugenem Romerem i jej nowa płyta "Schwerelos" (Nieważka) ma wyjść spod ręki Dietera Bohlena.
Szczegóły takie jak projekt okładki oraz lista utworów nie zostały jeszcze podane do wiadomości.

Źródło: sonymusic.de


Dziś 18.06.2024Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
Google