Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
News

News - archiwum wrzesień 2009


30.09.2009 - Diskoteka-80 - Dieter Bohlen potwierdzony!

Bardzo krótko trwał okres oczekiwania na potwierdzenie występu Dietera na Diskoteka-80 w Moskwie. Na oficjalnej stronie festiwalu pojawiła się dziś lista gości, która w pierwszej kolejności wymienia właśnie nazwisko Dietera Bohlena. Poza nim na scenie Stadionu Olimpijskiego zaprezentują się m.in. Laid Back, Umberto Tozzi, Bad Boys Blue i Murray Head.
Impreza odbędzie się 27 listopada, start o godzinie 19 czasu lokalnego.

Źródło: disco80.ru

29.09.2009 - Thomas Anders na Facebooku

Także Thomas Anders uległ modzie na obecność w popularnych ostatnio serwisach społecznościowych. W przeciwieństwie do większości artystów promocji w ten sposób nie zaczął jednak od portalu MySpace, ale od Facebooka. Rejestrując się w serwisie i wysyłając zaproszenie do Thomasa uzyskamy dostęp do zamieszczanych przez niego zdjęć, filmów, czy aktualnych terminów TV i występów na żywo.
Oto link do oficjalnego konta Thomasa w serwisie Facebook.

Źródło: facebook.com

29.09.2009 - Plotki o występie Dietera Bohlena w Moskwie

Na łamach serwisu Bohlenworld.de pojawiły się plotki o występie Dietera na tegorocznym festiwalu Diskoteka-80 w Moskwie. Nie mają one póki co żadnego oficjalnego potwierdzenia, z konkretów znamy jedynie datę koncertu - ma się on odbyć 27 listopada. Sprawę będziemy oczywiście śledzić i gdy tylko pojawi się lista artystów, którzy wystąpią się na moskiewskiej scenie, poinformujemy o tym.
Trzy lata temu Dieter był główną gwiazdą festiwalu wykonując trzy piosenki Blue System i mix przebojów Modern Talking.

Źródło: bohlenworld.de

W listopadzie wydana zostanie nowa składanka z piosenkami skomponowanymi i wyprodukowanymi przez Dietera Bohlena. Nacisk został tym razem położony na nowsze nagrania - piosenki z ostatniej dekady stanowią ponad połowę zawartości płyty. Jedyną kolekcjonerską ciekawostką na albumie będzie krótka wersja piosenki "Sorry Little Sarah", która do niedawna była dostępna wyłącznie na winylowym singlu (w tym roku została już opublikowana na składance Blue System)...  >>>

Źródło: Sony Music, Amazon.de, bohlenworld.de

Od momentu wygranej Daniela Schuhmachera w programie Deutschland sucht den Superstar w oficjalnych komunikatach zdążyły pojawić się trzy tytuły piosenek Dietera Bohlena, które miały znaleźć się na drugim singlu wokalisty. W dzisiejszym wydaniu dziennik Bild informuje jednak, że muzyczne drogi Daniela i Dietera właśnie się rozchodzą. Decyzję miał podjąć Bohlen, a jako jej uzasadnienie przedstawiany jest jego napięty kalendarz w najbliższym czasie...  >>>

Źródło: bild.de

Singlowy "Baby Blue" będzie jedynym premierowym utworem, jaki znajdzie się na reedycji albumu Marka Medlocka "Club Tropicana". Piosenka ta zostanie zamieszczona w podstawowej wersji znanej z teledysku oraz w remiksie nazwanym "Calypso Mix". W stosunku do pierwszego wydania album zostanie wzbogacony jeszcze o ośmioipółminutowy mix czterech singlowych piosenek wokalisty oraz o wideoklip "Baby Blue"...  >>>

Źródło: musicload.de

09.09.2009 - Premiera teledysku "Baby Blue"

Dzisiaj na oficjalnych stronach Marka Medlocka oraz wytwórni Sony Music zaprezentowany został teledysk do piosenki "Baby Blue". Klip, który kręcony był w zeszłym tygodniu w Rio de Janeiro został zamieszczony w bardzo dobrej jakości obrazu i dźwięku.
Do obejrzenia teledysku nie jest wymagana rejestracja na stronie Medlocka, "od ręki" jest on dostępny na sonymusic.de.
Autorem i producentem piosenki jest oczywiście Dieter Bohlen.

Źródło: markmedlock.de

Wiadomość ta z pewnością wielu zmartwi, innych może ucieszyć jej uzasadnienie - tak czy owak w tym roku nie należy spodziewać się premiery nowego albumu Thomasa Andersa. Znamy natomiast datę przyszłorocznej imprezy fanklubowej. Thomas osobiście wyjaśnił dziś wszystko na forum internetowego serwisu fanklubu.

"Chciałbym wyjaśnić, że mam niesamowite problemy z porozumieniem się z moimi producentami... >>>

Źródło: thomasanders-online.com

05.09.2009 - Lista utworów "Baby Blue"

Żenująco zapowiada się lista utworów, jakie znajdą się na singlu Marka Medlocka "Baby Blue". Jedyną rzeczą, jaka ma się na nim znaleźć poza piosenką tytułową jest bowiem... teledysk do niej. Nie przewiduje się żadnego remixu, wersji instrumentalnej czy dodatkowego utworu. Jeśli do momentu premiery nie zajdą jakiekolwiek zmiany, będzie to jeden z najuboższych singli, jakie wyszły spod ręki Dietera Bohlena. 

Źródło: sonymusic.de

Koncert w Bełchatowie był niewątpliwie najszerzej relacjonowaną imprezą w historii serwisu ModernTalking.pl. Po raz pierwszy mogliście zobaczyć tak rozbudowaną galerię zdjęć i obejrzeć wywiad z samym Thomasem. Teraz czas na podsumowanie - zebranie wszystkich materiałów w jednym miejscu oraz szczegółowy opis imprezy. Przygotowaliśmy też konkurs, w którym wygrać można kartę z oryginalnym autografem Thomasa... >>>

(c) 33ccd / djserwis.pl

Źródło: informacja własna

31.08.2009 - Drugi singiel Daniela Schuhmachera - nowy termin: jesień (+ aktualizacja 05.09)

Przekładanie premiery drugiego singla Daniela Schuhmachera trwa w najlepsze. Do tej pory ogłoszono już kilka opcji zarówno co daty premiery jak i samego wyboru piosenki. W ostatnich dniach wokalista poinformował na swoim oficjalnym blogu, że odpowiedni utwór jest już nagrany. Ma to być premierowa ballada o średnim tempie. Tytuł utworu to "Don't Believe", data premiery nie została jeszcze ujawniona - wiemy jedynie, że singiel ukaże się jesienią.

Źródło: daniel-schuhmacher-music.de


Dziś 18.06.2024Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
Google