Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
News

News - archiwum wrzesień 2007


29.09.2007 - "Unbelievable" - lista utworów

Lista utworów nowego singla Marka Medlocka i Dietera Bohlena:
  1. Unbelievable (Original Version) 3:54
  2. Unbelievable (Orchester Version) 3:54
  3. Unbelievable (Sunshine Mix) 3:37
  4. Unbelievable (Karaoke Mix) 3:54
  5. Will This Dream Survive 3:56
  6. Unbelievable (Music Video) 3:54

W czwartek po raz pierwszy zostanie pokazany teledysk do piosenki - w telewizji Viva oraz na oficjalnej stronie Medlocka.

Źródło: Sony BMG

27.09.2007 - "Das Supertalent" - Dieter Bohlen w jury

Dieter Bohlen zasiądzie w jury drugiego obok Deutschland sucht den Superstar programu telewizji RTL. "Das Supertalent" dość wyraźnie różni się jednak od DSDS. Przede wszystkim nie jest wyłącznie konkursem wokalnym - uczestnicy mogą pokazać się z dowolnej strony, tak aby zaciekawić jurorów oraz telewidzów. Po drugie potrwa znacznie krócej - pierwszy casting odbędzie się 3 października w Berlinie, a już miesiąc później na antenie RTL obejrzeć będzie można finał programu.

Źródło: RTL.de

20.09.2007 - Mark Medlock & Dieter Bohlen - Unbelievable (aktualizacja 25.09.2007)

Pierwszym singlem promującym nowy album Marka Medlocka będzie piosenka "Unbelievable". Jak się okazuje - Dieter Bohlen będzie nie tylko autorem i producentem piosenki, ale podobnie jak przy "You Can Get It" ma ją wspólnie z Medlockiem wykonywać. Tym razem mamy jednak mieć do czynienia ze spokojniejszym utworem. Projekt okładki oraz szczegółowa lista utworów z singla nie są jeszcze znane.
Płyta ukaże się tydzień później niż planowano - 26 października.

Źródło: Sony BMG

17.09.2007 - Zmarł Rolf Köhler

Wczoraj wieczorem w wieku 56 lat zmarł Rolf Köhler. W czwartek podczas pracy doznał ciężkiego udaru mózgu i trafił do hamburskiej kliniki Altona. Mimo wysiłków lekarzy, jego życia nie udało się uratować.
Köhler był wokalistą perkusistą i basistą. Karierę zaczął we wczesnych latach 70-tych, później występował solo jako Marc de Ville oraz śpiewał w chórkach różnych wykonawców. W latach 1984-2000 był regularnie zatrudniany przez Dietera Bohlena... >>>

Źródło: Bohlenworld.de, systems-in-blue.de

15.09.2007 - Drugi album Marka Medlocka na początku listopada (aktualizacja 18.09.2007)

Po niecałych 5 miesiącach od premiery płyty "Mr. Lonely" wydany zostanie drugi album Marka Medlocka zatytułowany "Dreamcatcher". Trafi on do sklepów 2 listopada 2007, dwa tygodnie po nowym singlu wokalisty. Nagrano w sumie 18 nowych piosenek, tytułu tej która trafi na singiel jeszcze nie ujawniono. Telewizyjna premiera nagrania ma nastąpić 20 października w wieczornym programie telewizji RTL.

Źródło: Sony BMG

08.09.2007 - Nowy singiel Marka Medlocka za niewiele ponad miesiąc

Kolejny singiel Marka Medlocka, promujący drugi album wokalisty ukaże się już 19 października 2007. Tytuł piosenki jaka się na nim znajdzie nie jest jeszcze znany, nagrania ruszają bowiem dopiero w najbliższy poniedziałek. Płyta jak zwykle wydana zostanie w dwóch wersjach: pełnej - z kilkoma wersjami nagrania tytułowego i teledyskiem jako dodatkiem, oraz tańszej - zawierającej jedynie dwie piosenki.

Źródło: Sony BMG

04.09.2007 - Trzeci album i trasa z Medlockiem - Bohlen dementuje

W wywiadzie dla serwisów Bohlenworld i Modern-Talking-Online, Dieter stanowczo zaprzeczył jakoby miał wkrótce wyruszyć w trasę koncertową z Markiem Medlockiem. Także trzeci album, o którym wspominał wokalista nie jest póki co planowany. 10 września zaczynają się za to ostateczne prace nad drugą płytą Medlocka, która wbrew temu co początkowo zapowiadano, będzie standardowym albumem, bez tematyki świątecznej. Na rynku powinna się jednak pojawić w okolicach świąt Bożego Narodzenia.

Źródło: bohlenworld.de

01.09.2007 - Muzyczne plany Marka Medlocka

Mark Medlock, który obecnie przechodzi rehabilitację kontuzjowanej nogi już wkrótce wraca do pełni muzycznego życia. Jeszcze we wrześniu nagrane zostaną piosenki na świąteczny album, a w październiku wznowiona zostanie działalność koncertowa. W planach jest też dłuższa trasa, w której Medlockowi ma towarzyszyć Dieter Bohlen. Na kwiecień 2008 planowany jest też kolejny "regularny" album, utrzymany w jazzowo-bluesowych klimatach. Producentem obu płyt ma być oczywiście Dieter Bohlen. 

Źródło: focus.de


Dziś 18.06.2024Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
Google