Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
News

News - archiwum sierpień 2010


30.08.2010 - Koncert w Kielcach za niecałe dwa tygodnie - wejściówki do wygrania

Ruszamy dziś z kolejnym ekspresowym konkursem związanym z koncertami Thomasa Andersa w Kielcach, które odbędą się za niecałe dwa tygodnie. Główna nagroda to zestaw biletów na oba koncerty Thomasa – 11 i 12 września. Dwoma równorzędnymi drugimi nagrodami będą pojedyncze wejściówki na występ w niedzielę.
Po szczegóły i pytanie konkursowe zapraszamy na stronę Thomas Anders Fan-Club Polska. Zachęcamy też do odwiedzin naszej specjalnej strony poświęconej tym koncertom.

Źródło: informacja własna

27.08.2010 - Thomas w Kielcach - konkurs weekendowy

Rozpoczynamy dziś ekspresowy konkurs weekendowy związany z koncertami Thomasa Andersa w Kielcach, które odbędą się już za dwa tygodnie. Główna nagroda to zestaw biletów na oba koncerty Thomasa – 11 i 12 września. Dwoma równorzędnymi drugimi nagrodami będą pojedyncze wejściówki na występ w niedzielę.
Po szczegóły i pytanie konkursowe zapraszamy na stronę Thomas Anders Fan-Club Polska. Zachęcam też do odwiedzin naszej specjalnej strony poświęconej tym koncertom.

Źródło: informacja własna

Niemieckie portale informacyjne donoszą, że Mehrzad Marashi będzie kontynuował karierę bez producenckiej opieki Dietera Bohlena. Wniosek taki został wyciągnięty na podstawie komentarzy, jakie pojawiły się w materiale telewizji RTL dotyczącym ślubu wokalisty. Bohlena nie było wśród gości, a powodem nieobecności miał być właśnie fakt zakończenia współpracy. Pierwszy singiel Marashiego "Don't Believe" okazał sie sporym sukcesem. Na niemieckiej Top-100 utrzymywał sie on najdłużej... >>>

Źródło: bild.de

Zeszłotygodniowy konkurs już za nami, jego zwycięzcy zostali poinformowani o nagrodach. Bilety na obydwa wrześniowe koncerty Thomasa otrzyma Marzena z Gdańska, wejściówkę na występ w sobotę, 11 września - Iwona z Gródka. Cały czas czekamy na kontakt ze strony szczęśliwca, któremu przypadła wejściówka na koncert niedzielny. Jeśli wkrótce nie skontaktuje się z nami, nagroda przejdzie na kolejną osobę! Odpowiedź na nasze zeszłotygodniowe pytanie konkursowe znajdziecie... >>>

Źródło: informacja własna

Pierwszego września ukaże się nowy singiel C.C. Catch. Tytułowa piosenka "Unborn Love" nie jest co prawda kompozycją Dietera Bohlena, jednak na krążku znajdzie się także nowa wersja pierwszego przeboju wokalistki - "I Can Lose My Heart Tonight". To już trzecie wcielenie tego nagrania. Dwa poprzednie (z 1985 i 1998 roku) były produkcjami Bohlena, tym razem za brzmienie utworu odpowiada Juan Martinez. Lista utworów singla... >>>

Źródło: cccatch.de.tl

09.08.2010 - Thomas w Kielcach - trzecia odsłona konkursu

Drugi z konkursów związanych z koncertami Thomasa Andersa już za nami. Zbliżając się września podbijamy stawkę – w tym tygodniu do wygrania będą aż cztery bilety!
Główna nagroda to zestaw biletów na dwa koncerty Thomasa – 11 i 12 września. Dwoma równorzędnymi drugimi nagrodami będą pojedyncze wejściówki na koncerty w sobotę i niedzielę.
Po szczegóły zapraszamy na stronę Thomas Anders Fan-Club Polska.

Źródło: informacja własna

07.08.2010 - Zamów promocyjny bilet na niedzielny koncert Thomasa!

Serdecznie zachęcamy do zakupu biletów na drugi z wrześniowych koncertów Thomasa Andersa, który odbędzie się w kieleckim Amfiteatrze Kadzielnia 12.09.2010. Ponownie są one dostępne w specjalnej promocyjnej cenie dla Fanów Thomasa. Do każdego zamówienia dokładamy plakat promujący koncert, a przy zamówieniu 10 sztuk, jedenasty bilet otrzymacie gratis. 
Przejdź do formularza zamówienia.

Źródło: informacja własna

Właściciel licencji do programu Idol oraz jego lokalnych odmian (a także kilku innych podobnych show), Simon Fuller rozwiązał umowę z wytwórnią Sony Music. Stało się to na skutek niezadowolenia z metod promocji gwiazd owych programów. Nowym partnerem Fullera została wytwórnia Universal, której nakładem ukaże się m.in. album zwycięzcy DSDS 2011. Stawia to w dość ciekawej pozycji Dietera Bohlena, który podpisał kilka lat temu ekskluzywny kontrakt z Sony, na mocy którego... >>>

Źródło: informacja własna

02.08.2010 - Konkurs - część druga!

Zwycięzca zeszłotygodniowego konkursu już dowiedział się o swojej wygranej. My jednak kontynuujemy zabawę i mamy do rozdania kolejny pakiet składający się z biletu na koncert Thomasa Andersa 11 września 2010 w Kielcach (sektor FAN) oraz plakatu reklamującego tę imprezę
Wszystkie szczegóły dotyczące konkursu ponownie znajdziecie na stronie internetowej Thomas Anders Fan-Club Polska. Zapraszamy!

Źródło: informacja własna


Dziś 18.06.2024Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
Google