Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
News

News - archiwum sierpień 2009


31.08.2009 - Drugi singiel Daniela Schuhmachera - nowy termin: jesień (+ aktualizacja 05.09)

Przekładanie premiery drugiego singla Daniela Schuhmachera trwa w najlepsze. Do tej pory ogłoszono już kilka opcji zarówno co daty premiery jak i samego wyboru piosenki. W ostatnich dniach wokalista poinformował na swoim oficjalnym blogu, że odpowiedni utwór jest już nagrany. Ma to być premierowa ballada o średnim tempie. Tytuł utworu to "Don't Believe", data premiery nie została jeszcze ujawniona - wiemy jedynie, że singiel ukaże się jesienią.

Źródło: daniel-schuhmacher-music.de

28.08.2009 - Kolejna reedycja albumu "Club Tropicana"

Nowy utwór Marka Medlocka "Baby Blue" został udostępniony do odsłuchu na oficjalnej stronie wokalisty (po uprzedniej bezpłatnej rejestracji). Singiel z piosenką ukaże się 25 września, a dwa tygodnie później do sprzedaży trafi kolejna reedycja albumu "Club Tropicana". Z pewnością znajdzie się na niej miejsce dla "Baby Blue", niewykluczone że obecny będzie jeszcze jeden niepublikowany dotąd utwór. Wytwórnia Sony stosowała podobną taktykę już w przeszłości wobec innych wykonawców wywodzących się z Deutschland sucht den Superstar.

Źródło: Sony Music

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu, jakiego Thomas Anders udzielił dla serwisu ModernTalking.pl przed koncertem w Bełchatowie. Pytania dotyczyły kwestii, jakie powinny zainteresować każdego fana twórczości Thomasa - początków kariery, powstawania zespołu Modern Talking, utworów pisanych pod pseudonimami czy przyszłorocznej imprezy fanklubowej. Wywiad przeprowadziliśmy dzięki uprzejmości impresariatu Solaris Music, który zajmował sie organizacją występu Thomasa w Bełchatowie.   ... >>>

(c) 33ccd / djserwis.pl

Źródło: informacja własna

Bełchatowski koncert Thomasa Andersa już za nami. W niedzielny wieczór na żywo usłyszeć można było zarówno największe przeboje Modern Talking jak i kilka solowych utworów Thomasa. W sumie wykonano aż 16 piosenek, co czyni ten koncert największym, jaki Thomas w ostatnim czasie dał w Polsce. Tradycyjnie jeszcze przed rozpoczęciem imprezy na scenie pojawił się towarzyszący Thomasowi zespół i przeprowadzono próbę, podczas której usłyszeć można było fragmenty utworów takich jak "Brother Louie", "You Are Not Alone"... >>> (c) Guido Karp / FansUNITED.com

Źródło: sonymusic.de, georgiew.de

14.08.2009 - Premiera "Baby Blue" i... "Forever In A Dream"

Nowy singiel Marka Medlocka "Baby Blue" ukaże się 25 września. Prawdopodobnie pojawi się tylko jedna wersja singla, z dwoma utworami. Dokładna lista utworów nie jest jednak jeszcze znana.
W internetowych sklepach z plikami muzycznymi pojawił się też singiel Kasi Novy "Forever In A Dream". Nie jest to jednak duet z Thomasem Andersem, a grupą No Mercy. Wygląda zatem na to, że nie możemy nie doczekać się oficjalnego wydania zapowiadanego już w styczniu tego roku duetu Thomasa z polską wokalistką. 

Źródło: Sony Music, humpty.de

01.08.2009 - Nowy singiel Marka Medlocka (?)

Wszystko wskazuje na to, że we wrześniu ukaże się nowy singiel Marka Medlocka. Zaplanowane są już dwa występy w TV i choć oficjalnego potwierdzenia ze strony wytwórni Sony Music wciąż brak, mówi się że nowa piosenka ma nosić tytuł "Baby Blue" i - mimo jesiennej daty wydania - być kolejnym utworem utrzymanym w letnich klimatach. Piosenka nie znajdzie sie na sierpniowej reedycji albumu "Club Tropicana", lista utworów pozostanie tam niezmieniona w stosunku do wydania oryginalnego.

Źródło: markmedlock.de, bohlenworld.de


Dziś 18.06.2024Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
Google