Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
News

News - archiwum sierpień 2008


19 września nakładem Sony BMG ukaże się singiel z przeróbką przeboju Modern Talking "You're My Heart, You're My Soul". Piosenka w nowej wersji otrzymała tytuł "Dumm aber schlau" a jej wykonawcą jest hamburski raper Das Bo. Na singlu znajdziemy dwie wersje nagrania tytułowego oraz teledysk do niego, a także piosenkę nie mającą związku z Modern Talking. Ciekawostką może być fakt, że twórcą chórków w "Dumm aber schlau" jest...  >>>

Źródło: Sony BMG

Po odejściu Luisa Rodrigueza w 2001 roku Dieter przy produkcji piosenek Modern Talking współpracował z kilkoma nowymi osobami. Wśród nich znalazł się Kay Nickold. W sumie dla Modern Talking stworzył pięć aranżacji, z których cztery znalazły się na ostatniej studyjnej płycie zespołu - "Universe". Do tego spod jego ręki wyszły trzy singlowe remixy, brał też udział w powstawianiu piosenek jako asystent Axela Breitunga.
Kay zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań specjalnie dla ModernTalking.pl....  >>>

Źródło: wywiad własny

23.08.2008 - Oficjalna premiera singla DJa Ötzi "Noch in 100.000 Jahren"

Dostępny dotąd tylko w postaci promocyjnego singla dla mediów "Noch in 100.000 Jahren" DJa Ötzi za dwa miesiące ukaże się oficjalnie. Singiel trafi do sklepów 24 października, w połowie listopada ukaże się też album "Hotel Engel".
Piosenka została skomponowana przez Dietera Bohlena, współautorami tekstu są D. Bohne oraz Oliver Lukas (na jego albumie "Für dich" znajduje się oryginalna wersja nagrania).

Źródło: smago.de

13.08.2008 - Wywiad z Thomasem w Super Expressie

Rzadko zdarza się aby polskie media poświęcały wiele miejsca materiałom na tematy związane z Modern Talking. Tym razem jednak w Super Expressie możemy znaleźć dość spory wywiad z Thomasem Andesem przeprowadzony przy okazji występu na festiwalu w Ostródzie.

Przedź do strony Super Expressu...

Źródło: forum dyskusyjne moderntalking.pl


Dziś 18.06.2024Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
Google