Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
News

News - archiwum lipiec 2010


26.07.2010 - Konkurs - wygraj bilet na koncert w Kielcach!

Wraz z Thomas Anders Fan-Club Polska i Agencją DecoArt Media przygotowaliśmy dla was konkurs, w którym możecie wygrać zestaw składający się z biletu na koncert Thomasa Andersa w Kielcach 11 września 2010 (sektor “FAN”) oraz plakatu reklamującego imprezę. Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na jedno pytanie dotyczące solowej kariery Thomasa Andersa (odpowiedź do odszukania na naszej stronie). Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie internetowej Thomas Anders Fan-Club Polska.

Źródło: informacja własna

22.07.2010 - Weekend z Thomasem - drugi koncert w Kielcach

Spore zainteresowanie koncertem Thomasa Andersa w Kielcach 11 września zaowocowało przygotowaniem kolejnego występu. Thomas pojawi się na scenie także w niedzielę 12 września i ponownie zaśpiewa największe przeboje Modern Talking oraz utwory ze swojej najnowszej solowej płyty "Strong". Niedzielny koncert połączony będzie z całodziennym rodzinnym festynem z grami i konkursami.
Sprzedaż biletów (w cenie 50zł) ruszy w ciągu najbliższych dni we wszystkich punktach sprzedaży oferujących wejściówki na sobotni koncert.

Źródło: informacja własna

Wraz z Thomas Anders Fan-Club Polska oraz firmą DecoArt Media przygotowaliśmy dla wszystkich użytkowników serwisów ModernTalking.pl specjalną ofertę zakupu biletów na koncert Thomasa Andersa w Kielcach 11 września 2010. Wejściówkę można teraz nabyć w cenie niższej od sklepowej (45zł), a upoważnia ona do wstępu na znajdujący się bezpośrednio pod sceną sektor "FAN". Dodatkowo, jeśli wybierzecie sie na koncert większą grupą i zakupicie co najmniej cztery bilety, przed imprezą będziecie mogli za darmo otrzymać duży plakat promujący występ.... >>>

Źródło: informacja własna

14.07.2010 - Teledysk do "Maria, Maria" dostępny - nawet w HD

Zgodnie z obowiązującą polityką singlową wytwórni Sony Music i jej oddziałów, na nowym singlu Marka Medlocka "Maria Maria" nie znajdziemy pliku video z teledyskiem. Został on jednak udostępniony na oficjalnym kanale YouTube labelu Columbia Deutschland. Klip dostępny jest nawet w rozdzielczości Full HD, choć jego techniczna jakość w tej wersji pozostawia nieco do życzenia. Oto bezpośredni link do teledysku.

Źródło: Columbia Deutschland / YouTube

Szwajcarski dziennik Blick poinformował, że lokalny wokalista Leonardo Ritzmann podpisał ekskluzywny kontrakt z Dieterem Bohlenem i jego firmą menedżerską. Leo był do tej pory członkiem zespołu Some & Any, który został uformowany w zeszłym roku przez telewizyjny casting-show Popstars. Grupa jednak w żaden sposób nie zdołała nawiązać do sukcesów takich zespołów jak No Angels, Bro'Sis czy Monrose, które również wywodzą się z tego programu. W czerwcu 2010 Some & Any została więc rozwiązana.... >>>

Źródło: blick.ch

Opublikowana została lista utworów nowego singla Marka Medlocka "Maria Maria", którego premiera zaplanowana jest na 6 sierpnia. Zgodnie z obowiązującym trendem znajdą się na nim tylko dwa utwory i będą to nowa wersja piosenki tytułowej oraz premierowy utwór "Cry".
Na oficjalnych stronach internetowych Medlocka oraz wytwórni Sony Music pojawił się dwudziestominutowy materiał przedstawiający kulisy powstawiania teledysku do "Maria Maria"... >>>

Źródło: Sony Music

03.07.2010 - Oficjalnie: "Maria Maria" kolejnym singlem Marka Medlocka

Spekulacje, które trwały od ogłoszenia listy utworów albumu Marka Medlocka "Rainbow's End" znalazły wreszcie oficjalne potwierdzenie. Drugim singlem promującym tę płytę będzie utwór "Maria Maria" w nowej, tanecznej wersji, którą można już było usłyszeć podczas występów na żywo (zobacz nagranie w YouTube).
Singiel ukaże się 6 sierpnia w formie płytki z dwoma utworami. 

Źródło: Sony Music


Dziś 16.07.2024Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
Google