Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
News

News - archiwum lipiec 2008


25.07.2008 - Teledysk do "Ibiza Baba Baya" - konkurs dla fanów

Thomas Anders organizuje konkurs, w którym główną nagrodą jest dwutygodniowy pobyt na Ibizie dla 2 osób w czterogwiazdkowym hotelu. Aby wziąć w nim udział należy do 31 sierpnia zamieścić na stronie Thomasa swój teledysk do piosenki "Ibiza Baba Baya". W konkursie udział mogą brać osoby pełnoletnie a zgłoszone klipy nie mogą zawierać materiałów chronionych prawami autorskimi pochodzącymi ze źródeł takich jak telewizja, prasa, filmy, książki czy płyty DVD. Wszystkie szczegóły wraz z regulaminem można znaleźć na wymienionej wyżej stronie w języku niemieckim i angielskim.

Źródło: thomas-anders.com

20.07.2008 - Thomas Anders wśród gwiazd Sopot Festival 2008!

Drugi dzień tegorocznego Sopot Festival wypełnią występy wykonawców, który popularność osiągnęli w latach 80-tych. Wśród zaproszonych wykonawców znalazł się Thomas Anders, który wykona kilka piosenek z repertuaru Modern Talking. Poza Thomasem 24 sierpnia w Operze Leśnej zobaczyny i usłyszymy Samanthę Fox, Sabrinę, Sandrę, Kim Wilde, Limahla oraz Shakin’ Stevensa. Początek koncertu o godzinie 20, transmisja na żywo w TVN.

Źródło: plejada.pl

20.07.2008 - Pierwszy singiel DJa Ötzi z piosenką Dietera

Zapowiadana na początku roku współpraca DJa Ötzi z Dieterem doszła do skutku - Bohlen ma być jednym z trzech producentów nowego albumu austriackiego piosenkarza. Pierwszym singlem promującym płytę (dokładna lista utworów i data premiery nie są jeszcze znane) będzie piosenka "Noch in 100.000 Jahren" - cover nagrania jakie wcześniej Dieter napisał dla Olivera Lukasa. Piosenkę za darmo i legalnie można już teraz ściągnąć ze stron serwisu Life PR.

Źródło: Life PR

W miniony piątek swoją premierę miały dwa single Thomasa Andersa będące pierwszymi efektami współpracy z duetem producenckim Sound-Chateau. Zarówno "Ibiza Baya Baya" jak i "For You" nie są dostępne w wolnej sprzedaży pod postacią tradycyjnych płyt CD. Pobrać je można z internetowych serwisów sprzedających pliki muzyczne jak np. Musicload.de...  >>>

Źródło: musicload.de

29 sierpnia Sony BMG wypuści na rynek kolejną składankę z przebojami Modern Talking, tym razem trzypłytową "All The Best - The Definitive Collection". Z ulgą można jednak powiedzieć, że tym razem zatroszczono się także o osoby bliżej zaznajomione już z dyskografią zespołu. Na składance znajdziemy bowiem kilka perełek. Zestaw otwiera "You're My Heart, You're My Soul" w wersji o długości 3:48 - dokładnie takiej samej jaka ukazała się na 7" singlu w 1984 roku, a która zawsze była pomijana na albumach i większości wcześniejszych składanek. Kolejną ciekawostką... >>>

Źródło: Sony BMG

02.07.2008 - DVD z "Cloud Dancer" będzie wydane także osobno

Płyta DVD z koncertem Marka Medlocka z Offenbach, która była dołączana do specjalnej edycji płyty "Cloud Dancer" zostanie wydana także osobno.
"Live In Offenbach" w sklepach pojawi się 8 sierpnia 2008 a lista utworów ma być według aktualnych informacji dokładnie taka sama jak miało to miejsce przy pierwszej edycji DVD.

Źródło: Sony BMG


Dziś 18.06.2024Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
Google