Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
News

News - archiwum lipiec 2005


29.07.2005 - Przerwa wakacyjna

Chciałbym poinformować, że w związku z wakacyjną przerwą od dziś do połowy sierpnia strona nie będzie aktualizowana. Wszystkie zaległości w newsach odrobię oczywiście po powrocie. Przy okazji zachęcam Was do dyskusji przez ten czas (później oczywiście także :) na coraz prężniej działającym polskim forum fanów Modern Talking.

Źródło: informacja własna www.moderntalking.aplus.pl 

29.07.2005 - Okładka albumu Systems In Blue "Point Of No Return"

Znamy już wygląd okładki albumu Systems In Blue "Point Of No Return". Aby zobaczyć ją w większym rozmiarze kliknij na miniaturkę po prawej stronie.
Przypomnijmy, że album ukaże się na rynku 19 września 2005 nakładem Spectre Media.

Źródło: jpc.de 

Ostatnie "półfinałowe" głosowanie na piosenkę wszechczasów (lata 2000-2004) wygrała "Win The Race" Modern Talking, która uzupełnia stawkę 5 nagrań walczących o to miano. Prowadząc od początku nie dała szans pozostałej czwórce nagrań-kandydatów. Na kolejnych miejscach uplasowały się inne nagrania Modern Talking - "Don't Take Away My Heart", "When The Sky Rained Fire" i "Superstar"... >>> Zagłosuj!

Źródło: informacja własna www.moderntalking.aplus.pl 

23.07.2005 - Systems In Blue - album "Point Of No Return"

Album grupy Systems In Blue "Point Of No Return" zostanie wreszcie oficjalnie wydany! Po półtorej roku od premiery pierwszego singla SIB znaleźli wreszcie wytwórnię (Spectre Media), która  zdecydowała się wydać nie tylko singiel, ale i pełen longplay zespołu. Płytka na rynku pojawi się 19 września 2005.
Niestety jest też zła wiadomość. Najnowszy singiel zespołu będzie w sklepie Fan,pl kosztował nie 19,99zł jak początkowo podano, a 34,99zł.

Źródło: Fan.pl

19.07.2005 - "Point Of No Return" zostanie oficjalnie wydany

Singiel Systems In Blue "Point Of No Return" doczeka się jednak oficjalnej premiery w sklepach pyłowych. Pojawi się w nich już za niecały miesiąc, 22 sierpnia 2005. I podobnie jak "Get It On" The Nash będzie go można kupić w Polsce w atrakcyjnej cenie 19,99zł. Zamówienia na singiel można już składać na stronach internetowego sklepu fan.pl.

Źródło: Fan.pl

W głosowaniu na najlepszą piosenkę lat 90-tych mieliśmy do wyboru aż 8 piosenek Blue System i zaledwie 2 Modern Talking. I oczywiście jedna z tych dwóch wygrała - zaszczytne miano najlepszego utworu stworzonego przez Dietera w latach 1990-1999 uzyskał "You Are Not Alone" Modern Talking. O drugie miejsce walczyły trzy nagrania Blue System z których ostatecznie najwięcej głosów uzyskało... >>> Zagłosuj!

Źródło: informacja własna www.moderntalking.aplus.pl 

15.07.2005 - Singiel Deutschland sucht den Superstar 3 dopiero w przyszłym roku

Znany jest już wstępny rozkład w czasie poszczególnych faz trzeciej edycji Deutschland sucht den Superstar. W najbliższym czasie przeprowadzane będą castingi, dopiero od listopada program trafi na antenę RTL i wtedy zacznie się wybieranie finałowej dziesiątki. Finałowe koncerty są zaplanowane na początek 2006 roku. Singiel (który może być stworzony przez Dietera Bohlena) promujący program wydawany jest po pierwszym z nich, tak więc możemy go oczekiwać najwcześniej w styczniu przyszłego roku.

Źródło: RTL

Głosowanie na najlepszy utwór Dietera stworzony w latach 1978-1989 miało bardzo emocjonujący przebieg. Od samego początku o zwycięstwo rywalizowały między sobą cztery wielkie hity Modern Talking. Ostatecznie zwyciężyła "Cheri, Cheri Lady", która zaledwie jednym głosem pokonała "Atlantis Is Calling (S.O.S. For Love)" - te dwie piosenki przechodzą do głosowania na piosenkę wszechczasów... >>> Zagłosuj!

Źródło: informacja własna www.moderntalking.aplus.pl 

09.07.2005 - Systems In Blue - Point Of No Return

Jak się okazuje promosingiel Systems In Blue "Point Of No Return" dostępny jest nie tylko dla stacji radiowych. Utwory z tej płytki można zakupić i ściągnąć na komputer za pomocą serwisu iTunes. Jednakże jako że należy on do firmy Apple są pewne ograniczenia w wypadku osób korzystających z systemu Windows - inne jego wersje niż 2000 i XP nie będą współpracować z iTunes. Oto link do singla.  

Źródło: iTunes

09.07.2005 - Reedycja albumów C.C.Catch - kolejne informacje

Pojawiły się kolejne informacje dotyczące planowanego na wrzesień wznowienia przez wytwórnie Edel starszych płyt C.C.Catch. W ofercie sklepu internetowego Fan pojawiły się dwa nowe dwupłytowe wydawnictwa - "Catch The Hits" oraz "The 80's Album". Pierwsze ma wejść do sprzedaży 16, drugie 30 września 2005. Listy utworów póki co nie podano. Czy będzie ona dokładnie odpowiadała tej z oryginalnych albumów - możemy się jedynie domyślać.

Źródło: Fan.pl

08.07.2005 - Dieter po raz czwarty tatą!

Dieter Bohlen po raz czwarty został ojcem! Jak donoszą media w czwartek wieczorem w Hamburgu przyjaciółka Dietera Estefania Küster urodziła zdrowego chłopca, który otrzymał imiona Maurice Cassian. Mały mierzy 52cm i waży 3220 gramów.

Gratulujemy!

(c) Provocation

Źródło: news.search.ch

Ostatnie z głosowań na najlepszy album dekady zakończyło się oczywiście zwycięstwem płyty Modern Talking. Nie mogło zresztą być inaczej, gdyż spośród 5 kandydatów aż 4 były albumami MT. Odwrotnie niż w wypadku singli tym razem najwięcej głosów uzyskały produkcje najnowsze. Triumfowała minimalnie "Universe" (która będzie reprezentować obecną dekadę w głosowaniu na album wszechczasów) przed "Victory"... >>> Zagłosuj!

Źródło: informacja własna www.moderntalking.aplus.pl 

02.07.2005 - Wywiad z Dieterem

Dieter Bohlen udzielił krótkiego wywiadu gazecie Bild. Mówił przede wszystkim o trzeciej edycji Deutchland sucht den Superstar - wyjaśnił skąd wzięły się zmiany w formule programu, niestety o muzyce pisanej dla uczestników show nie było ani słowa...

Bild: Panie Bohlen, ze starych edycji DSDS został tylko pan. Skąd takie wielkie zmiany?... >>>
(c) Provocation

Źródło: Bild.de


Dziś 19.06.2024
Kalendarium: premiera albumu Daniela Schuhmachera "The Album" (2009)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
Google