Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
News

News - archiwum czerwiec 2010


03.07.2010 - Oficjalnie: "Maria Maria" kolejnym singlem Marka Medlocka

Spekulacje, które trwały od ogłoszenia listy utworów albumu Marka Medlocka "Rainbow's End" znalazły wreszcie oficjalne potwierdzenie. Drugim singlem promującym tę płytę będzie utwór "Maria Maria" w nowej, tanecznej wersji, którą można już było usłyszeć podczas występów na żywo (zobacz nagranie w YouTube).
Singiel ukaże się 6 sierpnia w formie płytki z dwoma utworami. 

Źródło: Sony Music

22.06.2010 - Platynowy "Strong"

Album Thomasa Andersa "Strong" zanotował kolejny sukces za naszą wschodnią granicą. Po 13 tygodniach spędzonych na rosyjskiej liście Top-25 jego oficjalna sprzedaż przekroczyła 10 000 egzemplarzy, co w wypadku artysty zagranicznego równe jest w tym kraju statusowi platynowej płyty.
Jest to trzecia platynowa płyta dla zagranicznego wykonawcy w Rosji w tym roku.

Źródło: 2m-online.ru

W niemieckich sklepach sprzedających pliki muzyczne pojawiły się nowe pozycje związane z Mehrzadem Marashi. Pierwszą z nich jest gitarowa wersja duetu z Markiem Medlockiem w "Sweat (A La La La La Long)", którą można było usłyszeć podczas transmisji RTL z walki bokserskiej Kliczko - Sosnowski. Druga to dostępny wyłącznie w sklepie iTunes zestaw sześciu piosenek z występu wokalisty we Frankfurcie. Jest on dostępny w formie osobnego EP oraz jako dodatek do albumu "New Life"... >>>

Źródło: musicload.de, iTunes

Z przyjemnością informujemy, że ruszyła już sprzedaż biletów na koncert Thomasa Andersa, który odbędzie się 11 września 2010 w kieleckim Amfiteatrze Kadzielnia. Wejściówki na występ, który odbędzie sie pod hasłem "Koncert dla Ameryki - Koncert dla Świata" można nabywać w przedsprzedaży w promocyjnej cenie 50zł w salonach Empik, sieci Ruch oraz na stronie internetowej TicketOnline.pl i Bileteria.pl. W dniu imprezy bilety będzie można nabyć w cenie 60zł. W przygotowaniu jest też specjalna oferta dla członków Thomas Anders Fan-Club Polska... >>>

Źródło: informacja własna

09.06.2010 - Reedycja albumu "Rainbow's End" (+aktualizacja)

9 lipca ukaże się reedycja albumu Marka Medlocka "Rainbow's End". Nie podano jeszcze do wiadomości czym będzie się ona różniła od pierwszego wydania. Warto jednak zauważyć, że podczas występów na żywo Mark Medlock wykonuje zupełnie inną od albumowej wersję piosenki "Maria Maria", co może być zwiastunem wydania tego utworu na singlu, lub przynajmniej jego obecności jako dodatku na reedycji.
Aktualizacja: lista utworów nie zmieni się w porównaniu z pierwszym wydaniem, reedycja będzie różnić się ceną i prawdopodobnie formatem wydawnictwa (możliwa papierowa okładka)

Źródło: sonymusic.de

03.06.2010 - Niemcy szukają ósmej supergwiazdy

Telewizja RTL rozpoczęła zbieranie zgłoszeń osób, które chcą wziąć udział w ósmej edycji show Deutschland sucht den Superstar. Główną postacią jury pozostanie z pewnością Dieter Bohlen, jednak żadne szczegóły na temat obsady pozostałych miejsc nie zostały jeszcze podane. Początku emisji programu nie należy spodziewać się przed końcem bieżącego roku - jesienią czeka nas bowiem czwarta edycja innego casing-show z Bohlenem w jury - Das Supertalent. 

Źródło: rtl.de


Dziś 18.06.2024Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
Google