Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
News

News - archiwum maj 2011


Już jutro Thomas Anders wystąpi w Zabrzu. Wszystkie najważniejsze informacje na temat koncertu znajdziecie na specjalnej stronie poświęconej temu wydarzeniu. Z tej okazji wraz z Thomas Anders Fan-Club Polska ogłaszamy konkurs fotograficzny dla wszystkich fanów posiadających konto na Facebook, w którym główną nagrodą jest singiel duetu Anders | Fahrenkrog “Gigolo”. Co zrobić aby go wygrać? >>>

Źródło:  informacja własna

27.05.2011 - Thomas Anders wyda autobiografię

Dieter Bohlen ma na koncie cztery książki i drukowaną kompilację najlepszych powiedzonek. Już wkrótce także fani Thomasa będą miel okazję sprawdzić jak ich idol radzi sobie na tym polu. W czerwcu (wedle sklepu Amazon) lub wrześniu (jak wynika z listu od samego Thomasa) do sklepów ma trafić autobiografia "100% Anders". 304-stronnicowa książka powstała we współpracy z Tanją May z magazynu Bunte i ma opowiadać zarówno o muzycznej karierze Thomasa jak i jego życiu prywatnym. 

Źródło: amazon.de

27.05.2011 - "I MIss You" - kolejne informacje

Opublikowany został projekt okładki singla Sary Engels i Pietro Lombardiego "I Miss You". Wersja kompaktowa będzie miała dwa wydania - w edycji "premium" poza zawartością muzyczną znajdziemy także klip wideo z występem Sary w finale Deutschland sucht den Superstar (piosenka "Call My Name"). Szczegółowa lista utworów nie została jeszcze opublikowana.

Źródło: amazon.de

23.05.2011 - Sarah Engels i Pietro Lombardi w duecie (+aktualizacja 25.05.2011)

17 czerwca ukaże się singiel z duetem Pietro Lombardiego i Sary Engels w piosence "I Miss You". Jest to zapowiedź debiutanckiego albumu Sary zatytułowanego "Heartbeat", którego premierę zaplanowano na 24 czerwca. Producentem obu płyt będzie Dieter Bohlen.
Na albumie Pietro Lombardiego "Jackpot" znajduje się duet z Sarą Engels w piosence o zbliżonym tytule - "I Need You". Odsłuch albumu jest dostępny na stronach sklepu Amazon.de.

Źródło: amazon.de

Opublikowano listę piosenek, jakie znajdą się na debiutanckim albumie Pietro Lombardiego "Jackpot". Aż połowę z dwunastu utworów będą stanowiły covery przebojów, jakie młody wokalista śpiewał w drodze po zwycięstwo w programie Deutschland sucht den Superstar. Autorem pozostałych piosenek (wśród nich oczywiście singlowego przeboju "Call My Name") jest Dieter Bohlen. W kilku nagraniach usłyszymy także drugą w DSDS Sarę Engels... >>>

Źródło: amazon.de

18.05.2011 - Udostępniono odsłuch nagrań z albumu Anders | Fahrenkrog "Two"

Dziś rano wystartowała strona internetowa projektu Anders | Fahrenkrog. Już dziś możemy na niej odsłuchać fragmenty wszystkich nagrań z płyty “Two”, która ukaże się 10 czerwca. Ciekawostkami będą niewątpliwe nowe wersje utworów “Why Do You Cry” i “I Miss You” z poprzedniej płyty Thomasa Andersa oraz cover przeboju Shakespears Sisters “Stay”. Wkrótce udostępniony zostanie także teledysk do piosenki “Gigolo”.
Zapraszamy na stronę www.andersfahrenkrog.com 

Źródło: andersfahrenkrog.com

17.05.2011 - Podwójna korona dla "Call My Name"

Wyprodukowana przez Dietera Bohlena piosenka "Call My Name" wskoczy w piątek na dwa pierwsze miejsca niemieckiej listy najchętniej kupowanych singli. Numerem jeden będzie oczywiście wersja Pietro Lombardiego. Na drugim miejscu zamelduje się Sarah Engels, która tak dobry wynik osiągnęła wyłącznie dzięki dystrybucji piosenki w formie plików MP3.
"Call My Name" Pietro Lombardiego ma już w Niemczech status platynowej płyty.

Źródło: pop24.de

Poznaliśmy dziś pierwsze w pełni oficjalne, pochodzące od samego Thomasa szczegóły dotyczące jego nowego projektu muzycznego. Zgodnie ze wczorajszymi informacjami ze sklepów internetowych, jego oficjalną nazwą będzie Anders | Fahrenkrog. Pod tym szyldem ukaże się zarówno singiel "Gigolo", jak i album "Two". Fragment teledysku do piosenki "Gigolo" został dziś zamieszczony w promocyjnym video sklepu Amazon. Opublikowane zostały też projekty... >>>

Źródło: thomas-anders.com

W ofercie sklepu internetowego amazon.de pojawiły się (w nieco zakamuflowany sposób) nowy singiel Thomasa Andersa "Gigolo" oraz promowany przez tę piosenkę album "Two". Oficjalnie wykonawcą przy obu płytach jest bowiem duet Anders / Fahrenkrog. Pod drugim nazwiskiem kryje się w tym wypadku nowy producent Thomasa.
Singiel (premiera 27 maja) ukaże się w wersji 2-utworowej oraz droższej premium. Dokładne listy utworów... >>>

Źródło: amazon.de

11.05.2011 - Thomas Anders wystapi 1 czerwca w Zabrzu

Dobre wiadomości dla miłośników koncertów Thomasa Andersa! Już 1 czerwca Thomas ponownie odwiedzi nasz kraj - tym razem będzie go można zobaczyć i posłuchać już w Zabrzu. Rodzinna impreza rozpocznie się w godzinach popołudniowych, a występ Thomasa Andersa zaplanowano na godzinę 20-21. Koncert odbędzie się w pobliżu Centrum Handlowego M1 przy ul. Szkubacza 1. Już wkrótce w naszym serwisie pojawi się opracowanie zawierające wskazówki dotyczące dojazdu na miejsce imprezy i bazy noclegowej.

Źródło: informacja własna na podstawie Solaris Music

Wygrana Pietro Lombardiego w finale ósmej edycji Deutschland sucht den Superstar otworzyła młodemu wokaliście drzwi do kariery. Jak wyglądać będzie jego najbliższa przyszłość i jaki album przygotował dla niego Dieter Bohlen?
Udostępnienie piosenki "Call My Name" na portalach z plikami MP3 w sobotni wieczór, jeszcze przed ogłoszeniem zwycięzcy DSDS okazało się być strzałem w dziesiątkę. Utwór pobił wszelkie niemieckie rekordy sprzedaży i bardzo prawdopodobne... >>>

Źródło: 20min.ch, stern.de, bild.de

Pietro Lombardi zwycięzcą tegorocznej edycji Deutschland sucht den Superstar! W finałowym głosowaniu uzyskał on 51,9% głosów pozostawiając w pokonanym polu Sarę Engels. Pierwszy singiel młodego wokalisty, napisany przez Dietera Bohlena i zaprezentowany na żywo w DSDS "Call My Name" jest już dostępny na niemieckich portalach z plikami MP3, a od wtorku będzie go można kupić także w formie kompaktowej. Na płycie znajdziemy dwie wersje piosenki (podstawową oraz klubowy remix),... >>>

Źródło: musicload.de

02.05.2011 - Zamiast "I'll Be Tomorrow" - "Call My Name"

Finałowa piosenka tegorocznej edycji DSDS będzie się nazywała "Call My Name", a nie jak informowała wcześniej Sarah Engels - "I'll Be Tomorrow". Utwór będzie oczywiście kompozycją Dietera Bohlena. Telewizja RTL przekazała tę informację dziś za pośrednictwem swojej strony internetowej. 
Wszystkie pozostałe informacje dotyczące wydania singla z finałowym utworem pozostają aktualne.

Źródło: rtl.de


Dziś 18.06.2024Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
Google