Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
News

News - archiwum maj 2008


Witaj Piotrze – bardzo się cieszę, że zgodziłeś się na wywiad specjalnie dla www.moderntalking.pl. Do tej pory w pamięci polskich fanów muzyki bohlenistycznej żywo istnieje świadomość polskiego odpowiednika Modern Talking - grupy Collective, a potem New Collective. Przyznam szczerze, iż ostatnio zostałem zaskoczony faktem, że nie tylko w Polsce, ale także w Niemczech, Rosji, Czechach czy chociażby w Argentynie fani Bohlena znają nazwę zespołu Collective i wasze płyty... >>>

Źródło: informacja własna

Na dwa dni przed premierą płyty, opublikowana została wreszcie lista piosenek, jakie znajdą się na "Für dich" Olivera Lukasa. Niestety nadal nie wiemy jakie konkretnie piosenki zostały napisane przez Dietera Bohlena - poza singlowym "Saint Tropez", który na albumie pojawi się w dwóch wersjach, mają być jeszcze trzy takie utwory... >>>

Źródło: musicload.de

18.05.2008 - Powstanie musical Dietera Bohlena!

Wygląda na to, że Dieterowi Bohlenowi uda się wreszcie stworzyć własny musical. Wspomniano o tym w dzisiejszym wydaniu magazynu RTL "Exclusiv Weekend", sam Dieter potwierdził też informację słowami "będzie na pewno w 2009" na stronie Bohlenworld.de.
Z myślą o musicalu w 1989 roku powstała m.in. piosenka Blue System "Magic Symphony", później jednak z powodów czasowych i finansowych pomysł został zawieszony. Powrócono do niego dwa lata temu w zmienionej formie (zamiast historii małego czarodzieja musical ma być oparty na biografii Dietera). 

Źródło: Bohlenworld.de, informacja własna

17.05.2008 - Tylko cztery piosenki Bohlena na płycie Olivera Lukasa?

Już za dwa tygodnie ukaże się nowy album Olivera Lukasa "Für dich", na którym według komunikatu wytwórni Edel mają znaleźć się piosenki Dietera Bohlena. Oficjalna lista utworów wciąż nie jest jeszcze opublikowana, udało się jednak uzyskać informację w tej sprawie od producentów płyty. Jak napisał Amadeus Crotti z Team33, z jedenastu piosenek zaledwie cztery mają być kompozycjami Dietera.

Źródło: informacja własna

16.05.2008 - Będzie szósta edycja Deutschland sucht den Superstar

Zwolennicy telewizyjnej działalności Dietera Bohlena mogą mieć kolejne powody do radości - RTL ogłosił, że powstanie szósta edycja Deutschland sucht den Superstar. W formule show zajdą spore zmiany, których ostateczny kształt nie został jeszcze przesądzony. Mają się one koncentrować na bliższym przedstawieniu uczestników programu, w tym także ich życia prywatnego. 

Źródło: quotenmeter.de

13.05.2008 - "Summer Love" numerem 1 w Niemczech

"Summer Love" Marka Medlocka zadebiutuje w piątek na pierwszym miejscu oficjalnej niemieckiej listy najchętniej kupowanych singli. To już piętnasty numer 1 napisany i wyprodukowany przez Dietera oraz trzeci wykonywany przez Marka Medlocka. Jest to rekord wśród byłych uczestników Deutschland sucht den Superstar.

Źródło: markmedlock.de

11.05.2008 - Kolejna książka Dietera Bohlena

Na październik planowana jest premiera kolejnej książki napisanej przez Dietera Bohlena. Po dwóch wydanych ostatnio mniejszych pozycjach, "Der Bohlenweg: Planieren statt sanieren" będzie liczyła sobie 250 stron (lub 4 płyty CD czytane przez samego autora). W książce Dieter ma opisać swoje sposoby na odniesienie sukcesu, bardziej szczegółowe zapowiedzi nie zostały jeszcze opublikowane.

Źródło: bohlenworld.de

Od czasu styczniowej imprezy dla fanów Thomasa Andersa nie pojawiły się żadne konkretne informacje na temat nowej płyty. Sam Thomas rozwiał jednak niepokój wśród słuchaczy wpisem na forum dyskusyjnym  thomasnders-online.de 
Jak możemy przeczytać, w planach jest otwarcie przy oficjalnej stronie sklepu za pośrednictwem którego będzie możliwe kupowanie i ściąganie piosenek oraz teledysków Thomasa... >>>

Źródło: thomasanders-online.de

03.05.2008 - "Cloud Dancer" - lista utworów (aktualizacja 06.05.2008)

Opublikowana została lista piosenek, jakie znajdą się na albumie Marka Medlocka "Could Dancer". W podstawowej wersji płyty będzie ich trzynaście. Kosmetycznym zmianom uległ też projekt okładki płyty - nazwisko Medlocka oraz jej tytuł powędrowały do góry.
Znana jest już też lista piosenek, które wejdą w skład dodatkowego DVD z zapisem koncertu z Offenbach... >>>

Źródło: Sony BMG

01.05.2008 - Piosenki Dietera na płycie Olivera Lukasa

Jak informuje wytwórnia płytowa Edel, połowa piosenek na nowej płycie Olivera Lukasa "Für dich" (premiera 16 maja) ma być skomponowana przez Dietera Bohlena. Znajdzie się wśród nich utwór "Saint Tropez", który ukazał się kilka miesięcy temu na promocyjnym singlu. Tytuły piosenek nie są jeszcze znane, nie wiemy też czy będą to na pewno premierowe nagrania czy tak jak w wypadku "Saint Tropez" - covery.  Producentem płyty jest Luis Rodriguez.

Źródło: edel.at

Dieter Bohlen otrzyma od magazynu Bravo nagrodę za całokształt twórczości - platynowego Otto. Zostanie ona wręczona w najbliższą sobotę podczas gali Bravo Supershow 2008 w Norymberdze. Bohlen jest dopiero czwartą osobą w historii nagród Otto, która otrzyma platynową statuetkę. Przed nim zaszczytu tego dostąpili Michael Jackson i Bee Gees (1996) oraz Thomas Gottschalk (2004)... >>>

Źródło: presseportal.de


Dziś 18.06.2024Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
Google