Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
News

News - archiwum kwiecień 2008


28.04.2008 - Mark Medlock - Cloud Dancer

Zaprezentowany został projekt okładki trzeciego albumu Marka Medlocka - "Cloud Dancer". Wkrótce powinna ukazać się też lista utworów, jakie znajdą się na płycie.

Aby powiększyć okładkę, kliknij na jej miniaturkę po prawej. 

Źródło: Sony BMG

Już jutro po raz pierwszy pokazany zostanie teledysk do piosenki Marka Medlocka "Summer Love". Telewizyjna premiera będzie miała miejsce między 15 a 16 w stacji Viva, wcześniej jednak klip obejrzeć będą mogły osoby zarejestrowane na oficjalnej stronie Marka Medlocka (rejestracja jest oczywiście darmowa).
Nowy album Medlocka (premiera 30 maja, tytuł jeszcze nieznany) ukaże się przynajmniej w dwóch wersjach. Droższa z nich będzie zawierała dodatkowy krążek DVD... >>>

Źródło: markmedlock.de

16.04.2008 - Dwie piosenki Dietera w sobotnim DSDS

W sobotę podczas kolejnego koncertu Deutschland sucht den Supestar będziemy mieli okazję usłyszeć aż dwie piosenki skomponowane przez Dietera. Fady Maalouf zaśpiewa "We Have A Dream", Monika Ivkic otrzymała "Für dich" Yvonne Catterfeld. Motto koncertu brzmi "piosenki jury" i było już wykorzystywane w poprzednich edycjach, jednak piosenki Dietera nigdy dotąd nie były przydzielane uczestnikom. 

Źródło: dsds.de

Znana jest już lista utworów, jakie znajdą się na nowym singlu Marka Medlocka "Summer Love". Złoży się na niego 5 wersji piosenki tytułowej oraz teledysk. Tego samego dnia co singiel (2 maja 2008), ukaże się też nowa składanka Modern Talking "Hit Collection". Kilka piosenek będzie tam zamieszczonych w wersjach maxisinglowych, część w wersjach z płyty "Back For Good".
Trzeci album Marka Medlocka ukaże się 30 maja... >>>

Źródło: Sony BMG

09.04.2008 - Mark Medlock: Live-DVD, nowy klip kręcony na Kubie

Jak informuje na swojej stronie Nikolaj Georgiew - reżyser klipów Marka Medlocka, toczą się obecnie prace nad dwoma nowymi produkcjami. Pierwszą jest płyta DVD z zapisem koncertu, który odbył się 30 marca w Offenbach.
Druga to teledysk do nowego singla "Summer Love". Będzie on kręcony na Kubie, Medlock wraz z ekipą filmową ma się tam udać w najbliższych dniach.

Źródło: georgiew.de

05.04.2008 - Nowy singiel Marka Medlocka

2 maja 2008 ukaże się nowy singiel Marka Medlocka (nie jest zapowiadany jako kolejny duet z Dieterem Bohlenem). Utwór ma nazywać się "Summer Love", można więc podejrzewać, że tym razem nie będziemy mieć do czynienia z balladą.
Projekt okładki oraz lista utworów (tradycyjnie dostępne będą dwie wersje singla) nie zostały jeszcze opublikowane. 

Źródło: Sony BMG


Dziś 18.06.2024Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
Google