Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt

News - archiwum marzec 2014


Szwajcarka Beatrice Egli, muzyczna podopieczna Dietera Bohlena zdobyła nagrodę niemieckiego przemysłu muzycznego Echo 2014 w kategorii Debiut międzynarodowy.
Pozostali wykonawcy powiązani z Dieterem Bohlen podobnie jak on sam nie otrzymali statuetek w kategoriach, do których byli nominowani. Andrea Berg rywalizowała w kategoriach Album roku i Niemieckojęzyczne szlagiery, zaś Dieter Bohlen był nominowany do nagrody dla najlepszego producenta roku... >>>
Beatrice Egli

Skomentuj... >>>

Trzecim singlem promującym album Andrei Berg "Atlantis" została kompozycja Dietera Bohlena "Der letzte Tag im Parasies".
Singiel nie ukaże się co prawda w formie płyty CD, ale na portalach sprzedających muzykę w formacie MP3 od 4 kwietnia można nabyć nowy remiks tej piosenki - "Der letzte Tag im Paradies (DJ Mix)". Zwolennicy srebrnych krążków nie stoją jednak na straconej pozycji - remiks trafi na składankę "Bääärenstark!!! 2014 - Die Zweite", która będzie dostępna od 11 kwietnia... >>>
Andrea Berg - Der letzte Tag im Paradies

Skomentuj... >>>

Wyłoniona została dziesiątka finalistów tegorocznej edycji programu Deutschland sucht den Superstar. W grupie wyselekcjonowanej przez jury z Dieterem Bohlenem na czele znalazła się między innymi urodzona i wychowana w Polsce Aneta Sablik.
Już od najbliższej soboty o dalszych losach uczestników będą decydować widzowie za pomocą telefonicznych głosów. Co tydzień po koncercie na żywo odpadać będzie jedna osoba aż do ostatecznego rozstrzygnięcia... >>>
Deutschland sucht den Superstar

Skomentuj... >>>

17.03.2014 - Bilety do sektora fanklubowego na koncert Thomasa Andersa w Sopocie

Rusza otwarta dystrybucja wejściówek do sektora fanklubowego na koncert Thomasa Andersa w Sopocie. Odbędzie się on 26 lipca 2014 w Operze Leśnej. Bilety mogą zamawiać nie tylko członkowie Thomas Anders Fan-Club Polska, choć zwracamy uwagę, że ilość dostępnych wejściówek jest tym razem mocno ograniczona.

Zamów bilet

Thomas Anders

Skomentuj... >>>

W związku z wyprzedaniem wszystkich biletów na sobotni koncert w ramach 25. International Fanday Thomas Anders zapowiedział kolejny występ dzień później, 15 czerwca 2014 r.
O szczegółach tegorocznego spotkania Thomasa Andersa z fanami informowaliśmy Was na początku lutego. Bilety na to wydarzenie rozeszły się stosunkowo szybko i wielu fanów było zawiedzonych brakiem możliwości zakupu wejściówki dla siebie. W związku z tym Thomas ogłosił dziś, że... >>>
Thomas Anders

Skomentuj... >>>

Zaprezentowany został teledysk do najnowszego singla Beatrice Egli - skomponowanej przez Dietera Bohlena piosenki "Irgendwann".

Wideoklip można obejrzeć na oficjalnej stronie wytwórni Universal Music lub na naszej podstronie z opisem singla. Zapraszamy!

Beatrice Egli - Irgendwann

Skomentuj... >>>

Dieter Bohlen został nominowany do nagrody niemieckiego przemysłu muzycznego Echo 2014 w kategorii "producent roku". Nominacje otrzymało także kilku jego muzycznych podopiecznych.

Echo to najbardziej prestiżowe nagrody muzyczne w Niemczech. Są one przyznawane od roku 1992 przez Niemiecką Akademię Fonograficzną w kilkunastu kategoriach. Tegoroczne statuetki zostaną rozdane 27 marca na terenie Targów Berlińskich... >>>
Echo 2014

Skomentuj... >>>


Dziś 19.06.2024
Kalendarium: premiera albumu Daniela Schuhmachera "The Album" (2009)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
Google