Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
News

News - archiwum marzec 2013


12 kwietnia 2013 ukaże się nowy singiel Matthiasa Reima - "Verdammt für alle Zeit". Piosenka ta jest kompozycją Dietera Bohlena.
Utwór pochodzi z ostatniego albumu wokalisty zatytułowanego "Unendlich". Kolekcjonerów zmartwi zapewne fakt, że nowy singiel ma być dostępny jedynie w formie cyfrowej (pliki muzyczne do pobrania). Z informacji prasowej wynika, że na singiel składać się będą trzy wersje piosenki tytułowej... >>>
Matthias Reim - Verdammt für alle Zeit
Źródło: ole-radio.com

Skomentuj... >>>

Mieliśmy okazje czytać niejedną relację z koncertu Thomasa Andersa, a tym razem role się odwróciły. Thomas Anders opisał na swoim blogu weekend 16/17 marca 2013, kiedy to zagrał koncert w Gdańsku / Sopocie podczas festiwalu Discotex.
Wpis dostępny jest w języku angielskim oraz niemieckim i został sporządzony w formie zapisków z planu dnia. Wzbogacono go o kilka zdjęć z podróży oraz samego koncertu... >>>
Thomas Anders - koncert

Skomentuj... >>>

Otrzymaliśmy list od Thomasa Andersa, w którym dziękuję on widzom za zabawę podczas ostatniego koncertu w Gdańsku oraz zaprasza na najbliższy koncert projektu Anders | Fahrenkrog.

Odbędzie się on 11 kwietnia 2013 w niemieckim mieście Hoyerswerda położonym ok. 50 km od granic Polski.... >>>
Anders | Fahrenkrog

Skomentuj... >>>

Udostępniona została najnowsza, 41. część dokumentalnej serii Historia Dietera Bohlena. Poświęcona jest ona fragmentowi działalności muzycznej Dietera w latach 2010-2012. Tam, gdzie było to możliwe, do montażu filmiku wykorzystany został materiał HD.
Zachęcamy również do obejrzenia poprzednich czterdziestu odcinków serii Historia Dietera Bohlena. Obejmują one całość muzycznej kariery Dietera od roku 1978 do czasów współczesnych.
Życzymy miłego oglądania :) >>>
Historia Dietera Bohlena

Skomentuj... >>>

Wczoraj w gdańsko-sopockiej Ergo Arenie odbyła się kolejna edycja festiwalu Discotex. Po raz pierwszy jego gwiazdą był Thomas Anders, a obok niego na scenie pojawiły się też inne gwiazdy muzyki disco lat 80. - Bad Boys Blue oraz Savage.
Koncert zgromadził blisko dziesięć tysięcy fanów muzyki tanecznej, wśród których znalazła się oczywiście liczna grupa miłośników Modern Talking, z członkami Thomas Anders Fan-Club Polska na czele... >>>
Thomas Anders na Discotex

Skomentuj... >>>

Jeśli mieszkacie na Pomorzu lub też w lipcu planujecie wypoczynek nad polskim morzem, mamy dla was świetną informację. 20 lipca 2013 Thomas Anders i Modern Talking Band wystąpi w Koszalinie!

Informację tę przekazał nam wczoraj Solaris Music Management, który zajmuje się organizacją polskich koncertów Thomasa Andersa. Więcej szczegółów wkrótce!
Thomas Anders

Skomentuj... >>>

W najbliższy piątek, 15 marca ukaże się nowy album Semino Rossiego "Symphonie des Lebens". Producentem tej płyty i autorem większości piosenek jest Dieter Bohlen. Ukazał się właśnie pierwszy teledysk promujący album - "Bella Romantica". Mimo, iż w przypadku niemieckich szlagierów single nie funkcjonują w takiej formie jak w muzyce pop, niekiedy kręcone są teledyski do piosenek wydawanych jako promo-single (dostępne jedynie dla mediów). W tym właśnie kierunku zdecydowano się pójść... >>> Semino Rossi - Bella Romanitca

Skomentuj... >>>

01.03.2013 - Thomas Anders kończy 50 lat!

Równo 50 lat temu w niemieckim miasteczku Münstermaifeld przyszedł na świat Bernd Weidung, który jako Thomas Anders podbił serca milionów fanów i wraz z Modern Talking na trwałe zapisał się w historii światowej muzyki rozrywkowej. W imieniu wszystkich polskich fanów, składamy Thomasowi najserdeczniejsze życzenia urodzinowe - oby kolejne półwiecze obfitowało w sukcesy osobiste i artystyczne! 

Sto lat, Thomas!
Thomas Anders

Skomentuj... >>>


Dziś 18.06.2024Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
Google