Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
News

News - archiwum marzec 2011


25.03.2011 - Dieter Bohlen został po raz piąty ojcem

Jak donosi telewizja RTL, Dieter Bohlen został wczoraj po raz piąty ojcem. Córeczka Amelie przyszła na świat bez żadnych komplikacji i zarówno ona jak i mama, dwudziestosześcioletnia Carina Fatma Walz czują się dobrze. 
Dieter Bohlen odmawia jakichkolwiek komentarzy na temat narodzin córki. W najbliższą sobotę telewizyjny show Deutschland sucht den Superstar ma przerwę, co pozwoli Bohlenowi spędzić nieco czasu z najbliższymi.

Źródło: rtl.de

25.03.2011 - Andrea Berg z nagrodą niemieckiego przemysłu muzycznego ECHO

Do bogatej kolekcji osiągnięć Andrei Berg dołączyła wczoraj nagroda niemieckiego przemysłu muzycznego ECHO 2011 w kategorii "Niemieckojęzyczny artysta schlager". Istotny wkład w ten sukces ma Dieter Bohlen, który jest producentem najnowszego,  podwójnie platynowego albumu "Schwerelos". Tegoroczne ECHO to już szóste takie wyróżnienie w karierze wokalistki.
Andrea Berg była także nominowana w kategoriach "album roku" i "muzyczne DVD roku". 

Źródło: andrea-berg.de

Wygląda na to, że obfitujący w sukcesy, blisko czteroletni okres współpracy Dietera Bohlena i Marka Medlocka dobiega właśnie końca. Na forum swojej oficjalnej strony internetowej Mark przedstawił plany na najbliższe miesiące. W czerwcu w sklepach ma pojawić się jego nowy album, za którego zawartość odpowiadać nie będzie już Dieter Bohlen. "Na pewno pojawi się pytanie, czy Dieter będzie jego producentem. Nie, bo mój skarbek nie potrafi tworzyć muzyki soul, jest królem popu, odwalam tym razem kawał roboty bez niego" - napisał Medlock... >>>

Źródło: markmedlock.de


Dziś 18.06.2024Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
Google